İstanbul'da yaşayanlar dikkat! 31 Mayıs 23:59'a kadar başvurun: Az önce paylaşıldı

İstanbulkart’ı olanlar neredeyse her alanda kullanabildiği kartla ilgili yeni kampanyalar başlaatıldığı belirtilerek 31 Mayıs'a kadar yararlanılabileceği aktarıldı.

İstanbul'da yaşayanlar dikkat! 31 Mayıs 23:59'a kadar başvurun: Az önce paylaşıldı

İstanbulkart sahiplerine özel açıklama yapıldı ve İstanbulkart’ı olanlar neredeyse her alanda kullanabildiği kartla ilgili yeni kampanyalar başlatıldığı bildirildi. Bununla beraber İstanbulkart ile ilgili bir duyuru yapıldı ve yapılan açıklamada para iadesi yapılacağı ifade edildi. İstanbulkart’ı olanların kartlarına kampanyaya katılım sağlamaları durumunda para iadesi yapılacağı belirtilerek İstanbulkart Mobil’den QR kod ile yapılacak ilk 2 geçişinin %30’u dijital karta iade edileceği vurgulandı. Söz konusu kampanyanın ise 31 Mayıs'a kadar devam edeceği bildirildi.

İADE EDİLECEK 

Kampanya başlangıç tarihi itibarıyla İstanbulkart Mobil’den daha önce hiç QR kodla geçiş yapmamış kullanıcıların ulaşımda yapacakları ilk 2 QR kod ile geçiş ücretlerinin %30’u dijital kartına nakit iade edileceği belirtilen duyurunun devamında İade edilecek geçiş tutarı elektronik para olarak QR ödemesi yapılan dijital karta yükleneceği ve ulaşımda metrobüs ve Marmaray’da yapılacak iade tutarlar düşülerek hesaplanacağı vurgulandı.

İZİN VERİLMİŞ OLMALI 

Ücretsiz kart hariç tüm ulaşım araçlarında QR ile geçiş yapabileceği beliritlen duyurunun devamında Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemeyeceği ve kampanyadan faydalanabilmek için kampanyaya katılmadan önce İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gerekli olduğu paylaşıldı.

EN KISA SÜREDE GERÇEKLEŞECEK

Kampanya hakkında yapılan duyurunun devamında Açık rıza ve ticari elektronik ileti izinleri İstanbulkart Mobil’den ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresinde profil sayfasından düzenleneceği belirtilerek Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştireceği ile beraber ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacağı vurgulandı.

SONRAKİ HABER