İş Bankası’ndan sevgililer gününe özel hediye! Kampanya katılım şartları açıklandı

İş Bankası’ndan sevgililer gününe özel hediye! Kampanya katılım şartları açıklandı
İş Bankası’ndan 2023 Şubat ayıyla birlikte yeni bir kampanya haberi geldi. İş Bankası Sevgililer Günü’ne özel yeni kampanyasını duyurdu. Sevgililer Günü’ne özel bu kampanya kapsamında 200 TL hediye edilecek. Peki, kampanya şartları nelerdir?

2023 yılıyla birlikte bankalardan çeşitli kampanya haberleri gelirken, İş Bankası da Sevgililer Günü’ne özel yeni bir kampanya haberiyle geldi. “Sevgililer Günü’ne Özel Moda İndirim Kampanyası” kapsamında 14 Şubat 2023 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyanın detayları da paylaşıldı.

İş Bankası Sevgililer Günü kampanyası

İş Bankası, Sevgililer Günü’ne özel 14 Şubat 2023 tarihine kadar geçerli olan; “1-14 Şubat 2023 tarihleri arasında Sevgililer Günü’ne Özel Moda İndirim Kampanyası!” kapsamında detaylı bilgi paylaştı. Açıklamada; “Alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-14 Şubat 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla yapacağınız 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 200 TL indirim kazanın!” ifadelerini kullandı.

İş Bankası’ndan 200 TL hediye!

İş Bankası’nın Sevgililer Günü’ne özel sunduğu bu kampanya kapsamında; “Kampanya katılımlı olup katılımızın kampanya dönemi içinde alışverişinizde önce yapılması gerekmektedir” ifadelerini kullandı ve katılım şartlarını da açıkladı. Kampanya şartları;

Kampanyaya katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılım sağlayabilirsiniz. 
İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları; Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximiles Privia Black Kredi Kartları, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kartı
Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak ve 2.000 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya dönemi içinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi ya da satın alınan ürünleri iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler de geri alınacak. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneğiyle yapılan ödemeler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecek ve en fazla 200 TL indirim kazanabilecektir.
DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ