İş Bankası'ndan faturalarınıza 1000 TL indirim!

Türkiye İş Bankası yeni bir fırsat ile müşterilerini sevindirdi. Çeşitli kredi imkanları ve ödeme fırsatları ile müşterilerine yeni kampanyalar sunmaya devam eden İş Bankası haziran ayına girerken fırsatlarına yeni bir kampanya haberi daha ekledi.

İş Bankası'ndan faturalarınıza 1000 TL indirim!

İş Bankası yaşanan pandemi olayından bu yana çeşitli ekonomik sebepler ile üst üste gelen zamlardan sonra geçinmekte zorlanan müşterilerine hep yeni fırsatlar sundu. Çeşitli ihtiyaç kredileri, harcamalarda yapılan indirimler ile müşterilerine destek sağlayan İş Bankası şimdi bünyesine yeni gelen müşterileri için bir kampanya duyurdu.

İlk defa kredi kartı başvurusunda bulunan müşterileri için fatura ödemelerinde gerçekleşecek bir kampanya duyurdu. İş Bankası’nın duyurduğu kampanyanın şartları neler? Kampanya detayları olarak ne açıklandı? Tüm soruların cevapları haberimizin devamında…

İş Bankası’ndan faturalara indirim

Bankacılık sektöründe en deneyimli bankalardan olan İş Bankası her ay düzenli olarak müşterileri için çeşitli kampanyalar yayımlıyor. Yayımladığı kampanyalarda müşterilerine çeşitli kredi imkanları, harcamalarında cazip indirimler sunarak geçimlerinde destek olmaya çalışıyor.

İş Bankası haziran ayı içerisine girerken bir yeni kampanya daha duyurdu. Ancak bu kampanyadan yalnızca bünyesine yeni katılan müşterilerinin yararlanabileceğini bildirdi. Ekonomik sıkıntılar sebebi ile sürekli banka şartlarına, kartlarına ihtiyaç duymaya başlayan vatandaşa bankalardan kampanyalar gelmeye devam ediyor.  İş Bankası da bu kampanyalar arasına bir yenisini ekledi. Bünyesine yeni gelen müşterilerine kredi kartı ile yapacağı fatura ödemelerinde tam 1000 TL indirim verecek.

Kampanya detayları

İş Bankası yeni bir kampanya yayımladı. Yayımladığı kampanya açıklamalarında bünyesine yeni katılan müşterilerine ilk kredi kartlarına özel fatura ödemelerinde tam 1000 TL indirim yapacağını duyurdu. Kampanya şartlarında ise müşterilerin bu kampanyadan faydalanabilmeleri için yeni müşteri olmaları ve İş Bankası mobil üzerinden yeni kredi kartı başvurusunda bulunmaları gerektiğini bildirdi.

Kampanyaya İş Bankası Mobil üzerinden dahil olan müşteriler kredi kartı ile yapacağı fatura ödemelerinde 1000 TL indirim fırsatı verilecek. Bununla birlikte İş Bankası açıklamalarında bu indirim kampanyası ile ilgili ayda en fazla 500 TL olarak toplamda 1000 TL indirim verileceğini de belirtti.

SONRAKİ HABER