İş Bankası’ndan fatura ödemelerine yüzde 30 indirim! İşte kampanya detayları

İş Bankasından kaçırılmayacak fırsat! Haziran ayı sonuna kadar elektrik, su, doğalgaz vb. tüm faturalar için fatura değerine göre, %30 indirim fırsatı sunuyor. Yüzde 30 indirim fırsatından yararlanabilecek için başvuru şartları ile ilgili genel bilgiler haberimizin devamında sizlerle birlikte....

İş Bankası’ndan fatura ödemelerine yüzde 30 indirim! İşte kampanya detayları

İş Bankası yeni kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden duyurarak müşterilerinin hizmetine sundu. Banka tarafından hazırlanan fatura indirimi kampanyası tüm vatandaşların ilgi odağı olurken, kampanya şartları ve ödeme koşulları ise merak konusu oldu. İş Bankası kampanyaya katılım sağlayan kişilere 1.000 TL’ye kadar indirim fırsatını sunacağını açıkladı.

İş Bankasından 1.000 TL’ye ile indirim fırsatı

İş Bankası yeni kampanyasını resmi internet sitesi üzerinden duyurarak müşterilerinin hizmetine sundu. İş Bankası, haziran ayı sonuna kadar elektrik, su, doğalgaz vb. tüm faturalar için fatura değerine göre, %30 indirim fırsatı sunacağını açıkladı. Banka tarafından hazırlanan fatura indirimi kampanyası tüm vatandaşların ilgi odağı olurken, kampanya şartlarını ödeme koşulları ise merak konusu oldu.

İş Bankasının yeni kampanyası katılım sağlayan kişilere 31 Temmuz’ kadar ödeyecekleri elektrik, su, doğalgaz gibi tüm faturalar için fatura için toplamda 1.000 TL’ye kadar indirim fırsatı sunuyor.

İndirim kampanyası için katılım şartları neler?

İş Bankasının yeni kampanyası olan elektrik, su, doğalgaz vb. tüm faturalar için fatura değerine göre, %30 indirim fırsatından yararlanmak isteyen kişiler, İşCep uygulaması aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayabilirler.  

Söz konusu kampanya kapsamından sadece İşCep’te uygulaması içeriğinde bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olan kişilerin yararlanabileceği ile ilgili bilgi verildi.

İşCep uygulaması aracılığıyla İş Bankası müşterisi olan kişiler kredi kartları aracılığıyla 31 Temmuz 2023 tarihine kadar gerçekleştirecekleri fatura ödemelerinin yüzde %30 indirim hakkı tanınacak.

Söz konusu kampanya kapsamına İş Bankası Bireysel Maximum, Maximiles Black, Maximiles, Privia Black, Privia, Maximum Genç özellikli kredi kartları dahil edilmiştir.

İş Bankasının fatura indirimi kampanyası ile ilgili daha kapsamlı bilgileri bankanın resmi web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi İş Bankası müşteri hizmetleri ya da banka şubeleri aracılığıyla da öğrenebilirsiniz.

 

SONRAKİ HABER