İş Bankası'ndan borç kapatma fırsatı! Kredi şartları açıklandı

Borçları olan ve bir an önce kapatmak isteyen vatandaşlar için yeni bir kampanya da İş Bankası tarafından geldi. Bu kampanyaya başvurmak isteyen vatandaşlar acele etsin. 

İş Bankası'ndan borç kapatma fırsatı! Kredi şartları açıklandı

Borcu olan vatandaşları yakından ilgilendiren bir haber de İş Bankası tarafından geldi. Sizlerde borçlarınız tek bir çatı altında toplayıp kapatmak istiyorsanız hemen İŞ Bankasının bu kampanyasına bakın. İşte haberimizin devamında tüm detayları ile sizlerle.. 

İş Bankası'ndan borç kapatma fırsatı 

İş Bankasından borcu olan  vatandaşlar için yeni bir kampanya fırsatı geldi. Kredi ve kredi kartı borçlarının birikmesi ile beraber borçlarını ödemekte zorluk çekmekte olan vatandaşlara destek sağlamaktadır. Farklı bankalara olan borcunuzu ödemekte kolaylık yaşamanıza yardımcı olabilmek adına sizlerin yanında olduğunu belli eden İş Bankası borçlarınızı tek bir yerde buluşturup kolay ödeme ve uzun vade imkanı ile sizlere kolaylık sağlamaktadır. İş Bankası borç kapatma ve borç transferi konusunda müşterilerinin her zaman yanında olan bir banka olarak yer almaktadır. Birçok banka için borç kapatma kredisi vermektedir ve her bankanın borç kapatma kredisi ne uygun olarak vade ve faiz oranlarını ayarlamaktadır. 

Borç kapatma kredisi için gerekli şartlar

İş Bankası tarafından borç kapatma kredisi ihtiyacı olan vatandaşlar için verilmektedir. İş Bankası tarafından verilecek olan bu kredi ‘borç transferi’ adı altında verilmektedir. İhtiyaç kredisi olarak verilmekte olan bu borç kapatma kredisi farklı bankalara olan borçlarınızı tek bir banka üzerinden toplanmasına yardımcı olmaktadır. Uygun faiz imkanı ve vade oranları ile ödeme yöntemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

İş Bankası tarafından verilecek olan bu kredi 36 ay vade imkanı sağlamaktadır. Borç kapatma kredisi kapsamında banka tarafından herhangi bir sabit faiz oranı belirlenmemiş olup ihtiyaç kredisi faiz oranları ile benzerlik göstereceğine dair düşünceler ortaya atılmıştır. Kredi ve kredi kartı limitlerinizi borç yapılandırmaları sayesinde birleştirmek ile de kalmayacak limitlerinizi dilediğiniz miktara kadar arttırabileceksiniz. Borç kapatma kredisinde şartlar tamamen müşterinin şartlarına göre özel bir şekilde belirlenir ve müşterinin geçmiş dönemde ki kredi notları bu durumda çok büyük önem taşımaktadır. Kredi ve kredi kartı, kredili mevduat hesaplı borçlarınızda kullanıma açılacaktır. Kredi notu 1100’ün altına düştüğü an riskli grup içerisinde yer aldığınız için bu kampanyadan faydalanmanız zorlaşmaktadır. 

İş Bankası borç kapatma başvurusu 

Borç kapatma için gerekli olan başvuru yolları bulunmaktadır. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz; 

  • İşCep uygulamasından kredi menüsünden başvuru yapabilirsiniz. 
  • İnternet şubesi üzerinden kredilerim kısmına giriş yapıp ‘anında kredi’ menüsü üzerinden başvuru yapabilirsiniz. 
  • Bankamatiklerden daha fazla seçenek ile anında kredi butonuna tıkladığınız zamanda başvurunuz oluşur.
  • SMS ile de 4402’ye TC kimlik, kredi tutarı, doğum tarihiniz ve nakit ihtiyacınızı arasında boşluk olacak şekilde göndermeniz yeterli olacaktır.  
  • Telefon şubesi üzerinden de başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. 0 850 724 0 724 
  • Müşteri değilseniz hemen mobil uygulama üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde müşteri olabilirsiniz.
SONRAKİ HABER