İş Bankası Maximum mobil kampanyası ile yakıt harcamalarında extra kazanç fırsatı!

İş Bankası Maximum Mobil uygulaması, Opet ve Sunpet istasyonlarında geçerli bir kampanya sunuyor. Kampanya kapsamında, 16 Ağustos – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında, tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 500 TL ve üzeri 4. Akaryakıt ya da otogaz alışverişine 90 TL MaxiPuan veriliyor.

İş Bankası Maximum mobil kampanyası ile yakıt harcamalarında extra kazanç fırsatı!

Bu alışverişlerden en az birini Maximum Mobil uygulamasındaki Pazarama’da bulunan Opet Araçta Ödeme ile yapanlara toplamda 110 TL MaxiPuan sunuluyor. Kampanya, kampanya dönemi içinde istenilen zaman katılım sağlanabilecek şekilde düzenlenmiştir. Kampanyaya katılmak için İşcep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümündeki “KATIL” butonuna tıklanması gerekmektedir.

 Opet araçta ödeme kampanyası ile yakıt alımlarında avantajlar!

Opet, kullanıcılarına sunduğu yenilikçi bir ödeme seçeneği olan "Opet Araçta Ödeme" ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu özel kampanya, sadece benzin ve dizel yakıt alımlarında geçerli olup, Maximum Mobil'deki Pazarama'da bulunan Opet istasyonlarında kullanılabiliyor.

Kampanya kapsamında, İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve Maxipara Kartlar geçerli olup, ticari kredi kartları ve vadematik kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Aynı şekilde, aidatsız kartlarla yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak gerçekleştirilen alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler de kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

Kampanyanın en dikkat çekici özelliği ise, yapacağınız yakıt alımlarında MaxiPuan kazanma fırsatı sunmasıdır. Minimum bir yakıt alımının Maximum Mobil'deki Pazarama'dan Opet Araçta Ödeme ile yapılması durumunda, 110 TL MaxiPuan kazanma şansını elde edebilirsiniz.

Ödül kullanımı

 Maximum kart kullanıcıları, kazandıkları MaxiPuan’ları yalnızca Maximum anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarında kullanabilecekler. Bu puanlar sadece yakıt alımlarında geçerli olacaktır. MaxiPuan’lar, 5 Ekim 2023 tarihinde kartlara yüklenecektir.

Puanların son kullanma tarihi ise 30 Kasım 2023 olarak belirlenmiştir. Bu tarih dâhilinde kullanılmayan puanlar geçerliliğini kaybedecektir. Kazanılan puanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmak için kullanılamaz.

 

SONRAKİ HABER