İş Bankası koşulsuz şartsız 100 bin TL'ye kadar kredi verecek!

İş Bankasından müşterilerine şartsız, koşulsuz kredi imkânı. İş Bankası yayımladığı son haberi ile müşterilerine bir kredi kampanyasını duyurdu. Nakit avansa ihtiyacı olanların gelir belgesi sunmadan 100.000 TL kredi alabileceklerini bildirdi.  

İş Bankası koşulsuz şartsız 100 bin TL'ye kadar kredi verecek!

İş bankasından kaçırılmayacak kredi kampanyası tüm halka duyuruldu. İş Bankası yayımladığı son haber ile nakit avansa ihtiyacı olan tüm vatandaşlara 100.000 TL’ye kadar kredi verileceği müjdesini paylaştı. İş Bankası nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşların gelir belgesi sunmalarına da gerek olmadığını bildirdi. İş bankası açıkladığı haberin detaylarında çekilecek kredi miktarına ve vade sayısına göre faiz miktarının değişeceğini de belirtti.

İş Bankasından 100.000 TL kredi imkânı

İş Bankası yayımladığı son haber ile müşterilerine çok güzel bir kredi fırsatı sundu. Nakit avansa ihtiyacı olan müşterilerine gelir belgesi dahi sunmalarına gerek kalmadan 100.000 TL’ye kadar kredi vereceğini duyuran İŞ Bankası şart ve koşulları da açıkladı.

İş Bankası duyurduğu kredi imkanından SSK, C4 veya Bağ-kur ile çalışan vatandaşların, emekli olanların ve daha önce kredi çekmiş olanların yararlanabileceğini söyledi. Bununla birlikte yayımladığı ilan ile kredi faiz oranlarını da açıkladı. Peki İş Bankasının açıkladığı faiz ve kredi oranları nasıl?

İş Bankası Kredi Faizleri

İş Bankası'nın son yayımladığı ilanda müşterilerine yeni bir kredi imkanından bahsetmişti. Açıklamalarında bahsettiği kredi için müşterilerin İş Bankası şubeleri üzerinden, İş bankası mobil üzerinden, internet bankacılığı üzerinden veya müşteri hizmetleri aracılığı ile başvurulabileceğini de belirtmişti. Yine açıklamalarında miktarlarına göre vade oranlarını; 50.000 TL’ye kadar kredi alacak olan müşterilerin 36 ay vade ile 100.000 TL kredi alacak olan müşterilerin 24 ay vade ile geri ödemelerini gerçekleştirebileceklerini belirtti. Bunlara ek olarak kredi notunun en az 1350 olduğu müşterilerinin kredilerinde 1,95 faizin olacağını da bildirdi.

Yine tüm bankalarda olduğu gibi kredi miktarının ve vade sayısının faiz oranını etkileyeceğini de vurguladı. Mesela 10.000 TL kredi çeken bir vatandaşın 24 ay vade yapması faiz oranını 2,9 yaparken ayda sadece 630 TL ödemesine denk geldiğini açıkladı.

SONRAKİ HABER