İndirimli doğal gaz faturası ödemek için İş Bankası kolları sıvadı! Buradan ödersen yüzde 10 indirim

Kış aylarıyla birlikte vatandaşların da gündeminde doğal gaz faturaları yer alıyor. Yüklü miktarda gelen doğal gaz faturalı için İş Bankası’ndan bir indirim haberi geldi. Belirtilen şartları sağlayanlara yüzde 10 indirim yapılacak. Peki, şartlar nelerdir?

İndirimli doğal gaz faturası ödemek için İş Bankası kolları sıvadı! Buradan ödersen yüzde 10 indirim

Kış mevsimiyle birlikte doğal gaz faturaları da vatandaşın cebini yakmaya devam ediyor. Doğal gaz faturaları yüksek gelen vatandaşlar için İş Bankası’ndan bir indirim haberi geldi. Resmi internet sitesi üzerinden duyurulan bu kampanya kapsamında doğal gaz faturalarına yüzde 10 indirim yapılacak.

İş Bankası doğal gaz kampanyası

İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan bu kampanya haberine göre, kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların İşCep’te bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile İş Bankası müşterisi olması ve İş Bankası kredi kartı için başvuru yapmanız gerekir. Bu kampanyadan 31 Mayıs 2023 tarihine kadar yararlanma imkanınız bulunuyor. Bunun yanı sıra bu tarihe kadar kredi kartınız ile yapacağınız doğal gaz faturası ödemelerinin yüzde 10’una ayda 100 TL’ye, toplamda da 500 TL’ye kadar geri kazanma imkanı tanınıyor.

31 Mayıs 2023 tarihine kadar sürecek

Kampanya, İşCep’ten kredi kartı ile doğal gaz faturası ödemelerinde kampanyaya dahil iş yerlerinde geçerli olacaktır. Bu kampanya 1 Ocak 2023 tarihi itibarıyla başlarken, 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında İşCep’te bulunan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliği ile birlikte İş Bankası müşterisi olmanız gerekir. Kampanya kapsamında kazanılacak olan indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesiyle birlikte kartınıza yansıtılacaktır. İndirim tutarı azami indirim toplamına ulaştığında İş Bankası’ndan SMS ile bilgilendirme yapılacak. 

Bunun yanı sıra bir müşteri için kampanyaya dahil olan kartları ile kazanılacak azami indirim tutarı ayda 100 TL, 31 Mayıs 2023 tarihine kadar da 500 TL’dir. Bir müşterinin yüzde 10 indirim avantajından yararlanabilmesi için en az 100 TL tutarında bir fatura ödemesi gerçekleştirmesi gerekir. Buna göre, toplam bir ayda en fazla 100 TL, 31 Mayıs 2023 tarihine kadar en fazla 500 TL indirim kazanma şansı olacak. 

İŞ BANKASI KAMPANYASININ DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

SONRAKİ HABER