İlk otomobilini alacak kişilere Koçfinans'tan müjde! 250 bin TL'ye kadar araç kredisi şartsız veriliyor hemen başvurun

Sıfır otomobil almak isteyen kişiler için verilen araç kredileri son zamanlarda avantajlı hale gelmeye başladı. Koçfinans'tan ilk arabasını alacak kişilere duyuruldu.

İlk otomobilini alacak kişilere Koçfinans'tan müjde! 250 bin TL'ye kadar araç kredisi veriliyor

Sıfır otomobil fiyatlarının son dönemde çok yüksek tutarlara ulaşmasıyla birlikte ilk arabasını alacak kişiler zorlanmaya başladı. Araba fiyatlarının artmasıyla birlikte piyasalardaki durgunluk da devam ediyor. Fiyatların artması sonrasında araçlarını yenisiyle değiştirmek isteyen veya ilk arabasını almak isteyen kişiler bankalar tarafından sunulan kredi fırsatlarına yönelmeye başladı. 

Koçfinans tarafından verilen araç kredisiyle birlikte sıfır otomobil almak isteyen kişilerin nakit sorunu anında çözülüyor. 250 bin TL'ye kadar verilen krediler araba sahibi olmak isteyen kişilere uygun taksitlerle birlikte sunuluyor. İhtiyacınıza uygun krediyi seçerek internet sitesi üzerinden ve şubeler üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Başvurularınız  değerlendirilerek kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanmaktadır. 

Hangi Belgeler Gerekiyor?

Bireysel müşteriler için: Kimlik belgesi fotokopisi, İkametgah adresi teyit edilemeyen müşteriler için son 3 aya ait adres belgesi

Serbest meslek sahibi kişiler için: Kimlik belgesi fotokopisi, İkametgah adresi teyit edilemeyen müşteriler için son 3 aya ait Adres belgesi, Vergi levhası, Araç alımlarında aracını ticari amaçlı kullanacak müşterilerden Güncel Oda sicil kaydı, Araç alımlarında aracını ticari amaçlı kullanacak müşterilerden “taşıtın işletme aktifine kaydedildiğini gösterir Mali Müşavir onaylı kayıt belgesi

Tüzel müşteriler için: %25 üzeri paya sahip ortakların kimlik belgesi fotokopileri, Güncel ortaklık ve sermaye yapısını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi, Güncel noter onaylı imza sirküleri, Araç alımlarında aracını ticari amaçlı kullanacak müşterilerden “taşıtın işletme aktifine kaydedildiğini gösterir Mali Müşavir onaylı kayıt belgesi getirmeleri gerekmektedir.

Başvuru ve Kredi Şartları Nelerdir?

BDDK tarafından yayınlanan 21/02/2022 tarihli karar gereğince; binek araç edinimi amacıyla; “gerçek kişi” ve “gerçek kişi vergi levhalı olup, oda sicil kaydı olmayan” taşıt kredilerinde, araç fatura tutarı 400.000 TL'ye kadar olan araçlarda minimum %30 peşinat; araç fatura tutarı 400.000 TL ile 800.000 TL arasında olan araçlarda minimum %50 peşinat zorunluluğu bulunmaktadır.

Başvurularınızı isterseniz anlaşmalı satış noktalarından isterseniz internet üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Başvurularınızda gerekli belgeleri eksiksiz ve doğru şekilde tamamlayarak süreci başlatabilirsiniz. 

SONRAKİ HABER