İlk 3 ay geri ödemesiz 2.795 TL taksitle 50 bin lira veriliyor: Başvurular Akbank'a yapılacak

Akbank tarafındanj kredi kampanyası başlatıldı. Bu kredi kampanyasında 3 aylık geri ödemesiz dönem bulunduğu belirtildi. Bu doğrultuda 50 bin lira kredi çekildiğinde aylık ödemesi 2.795 TL oluyor.

İlk 3 ay geri ödemesiz 2.795 TL taksitle 50 bin lira veriliyor: Başvurular Akbank'a yapılacak

Kredinizi Akbank Mobil’den hemen kullanın, ödemeye 3 ay sonra başlayın. Zaman kaybetmeden başvurun, hayallerinizi gerçekleştirin. Dilerseniz hemen şimdi Akbank.com'dan, Akbank Telefon Şubesi'ni arayarak veya Akbank Mobil ve İnternet'e girerek belgesiz, imzasız Direkt Kredi* kullanabilir veya aşağıdaki belgelerle birlikte Şubelerimize başvurabilirsiniz. Akbank üzerinden 50 bin lira kredi kullandığınızda 36 ay vade ile aylık ödemeniz 2.795 TL olacaktır. Ayrıca bu kredi için ilk 3 ay geri ödemesiz.

AKBANK 3 AY GERİ ÖDEMESİZ KREDİ 

Hayatınızda yapmak istediğiniz pek çok şey olabilir. Belki bir ev almak, belki bir araba, belki de eğitim veya sağlık masraflarınızı karşılamak. Bu gibi ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak, hem nakit sıkışıklığını önlemek hem de uygun faiz oranlarından yararlanmak için akıllıca bir seçenek olabilir. Ancak kredi seçerken, hangi bankanın hangi avantajları sunduğunu iyi bilmek gerekir. Çünkü bazı bankalar, kredi sahiplerine çok cazip fırsatlar sunarak, hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.

Akbank, 50 bin lira kredi almak isteyenlere özel olarak Direkt Kredi Kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında, Akbank Mobil’den hemen kredi başvurusunda bulunan müşteriler, 36 ay vadeye kadar aylık %3,39’dan başlayan faiz oranıyla kredi kullanabiliyorlar. Üstelik bu kredide ilk 3 ay geri ödemesiz dönem de bulunuyor. Bu sayede, 50 bin lira kredi alarak ihtiyaçlarını rahatça karşılayabiliyorlar.

YAPILMASI GEREKENLER

Peki, bu kampanyadan nasıl faydalanabilirsiniz? İşte yapmanız gerekenler:

Öncelikle, Akbank’ın resmi web sitesi, mobil uygulaması, telefon şubesi veya şubelerinden kredi başvurunuzu yapın.

Başvurunuz onaylandığında, size verilen 50 bin lira kredi tutarını ve vadesini belirleyin.

Aylık %3,39’dan başlayan faiz oranıyla ve 3 ay geri ödemesiz dönemle kredinizi kullanın.

Böylece, 50 bin lira kredi alarak hayallerinizi ertelemeyin.

Akbank’ın Direkt Kredi Kampanyası’nın avantajları bununla da sınırlı değil. Akbank’tan 50 bin lira kredi alan müşteriler, diğer avantajlardan da yararlanabiliyor.

KREDİ KAMPANYASININ AKBANK DUYURUSU

İlk 3 ay geri ödemesiz 2.795 TL taksitle 50 bin lira veriliyor: Başvurular Akbank'a yapılacak

İlk 3 ay geri ödemesiz 2.795 TL taksitle 50 bin lira veriliyor: Başvurular Akbank'a yapılacak - Resim : 2

SONRAKİ HABER