Hurda fiyatlarında beklenen haber geldi! Piyasalarda son durum ne oldu?

Hafta sonu güzel başlangıç yapacağınız haber geldi. Fiyat listeleri güncellendi. Geçen haftaya oranla ciddi miktarda düşen indirimli hurda fiyatlarında son durum ne oldu? Merak edilmeye başlandı.

Hurda fiyatlarında beklenen haber geldi! Piyasalarda son durum ne oldu?

Hurda fiyatlarında beklenen haber geldi! Bugün hurda fiyatları ne kadar oldu? - Hurda alım satım işiyle uğraşan sektör temsilcilerini sevindiren haber geldi. An itibariyle indirimli fiyat listesi güncellendi. Beklentilerin karşılandığı sektörde önümüzdeki günlerde olması ihtimal fiyat değeri nasıl şekillenecek? Sorusu araştırılmaya başlandı. Dikkat çeken o detayın gelmesi an meselesi.

Güne güzel başlangıç yapan hurda sektöründe fiyatların değişeceği söylentileri gerçekleşti. Hatta belki de önümüzdeki günlerde rekabet ortamında hiç olmadığı kadar ileri noktaya da ulaşabileceği söylendi. Sektör temsilcileri beklentilerinin karşılanması için o detaya göz dikti. Şu an Çin'in tekelinde bulunan inşaat demirinin yanı gözünü hurdaya da dikti. Tahminlere göre dünya genelinde 300 milyar dolar hacme sahip demir ve bakır hurda fiyatlarında söz konusu iddialar geldi.

Bakır ve demir hurda alım sektörü yıllardır göz ardı edildi. Ancak Çin'in yıllık kazanç tablosu gözleri kamaştırmaya başlayınca küresel ekonomide söz sahibi ülkeler yönünü buraya çevirmeye başladı. ABD öncülüğünde Batı Avrupa ülkelerinin ortaklığında yeni alım satım merkezi kurulacağı söylentileri yaygınlaşmaya başladı. Küresel ekonomide herhangi bir sektörün getirisi ciddi seviyelerde ilerliyorsa orada gelir kaynağı da tartışılamayacak noktaya ulaşır. Yıllık tahmini 200 milyar dolar gelir sağlayan Çin, belki de sektör gelirini ABD ve Batı Avrupa ülkelerine kaptıracak.

12 KASIM HURDA FİYATLARI NE KADAR??

12 Kasım demir ve bakır hurda fiyatlarına belirli miktarda indirim geldi. Zam söylemleri hayal oldu. İlerleyen günlerde kurulacak ortaklık sonuç verecek. Belki de değişiklik olmadan güç bir el tarafından yönetilmeye devam edecek. 12 Kasım 2022 Hurda fiyat listesi...

Hurda fiyatlarında beklenen haber geldi! Piyasalarda son durum ne oldu?

12 Kasım 2022 Hurda bakır fiyatları...

Hurda fiyatlarında beklenen haber geldi! Piyasalarda son durum ne oldu? - Resim : 2

Hurda bakır fiyatlarına geçtiğimiz haftaya oranla zam geldiği görülüyor. Hurda bakır ve alaşım fiyatları bugün ne kadar oldu? Sorusu yanıt buldu. Yukarıdaki tabloya göre zam geldi.

HURDA FİYATLARI YÜKSELİR Mİ?

ABD ve yanında yer alan Batı Avrupa ülkeleri ortaklığında kurulacak proje, piyasada hareketlilik alanı oluşturacak. Çin'in alım fiyatlarına kıyasla müşteri çekmek ve kapasite yüzdesini ele almak için zarar etmeyi göze alacağı bekleniyor. İlerleyen günlerde fiyatların artacağına dair iddialar mevcut.

SONRAKİ HABER