Herkesin tükettiği o içeceğe buz gibi zam geldi! Haftaya 25 TL'den satılacak işte o ürün

Türkiye'de milyonlarca vatandaşın sık tükettiği içecekler arasında yer alan gazlı içecek grubuna bir zam daha açıklandı. Buna göre ise gelen zam herkesi şaşırtırken yeni fiyat listesi cep yakıyor. Herkesin tükettiği o içeceğe buz gibi zam geldi! Haftaya 25 TL'den satılacak işte o ürün

Herkesin tükettiği o içeceğe buz gibi zam geldi! Haftaya 25 TL'den satılacak işte o ürün

Herkesin tükettiği o içeceğe buz gibi zam geldi! Haftaya 25 TL'den satılacak işte o ürün - Türkiye'de milyonlarca vatandaşın sık tükettiği içecekler arasında yer alan gazlı içecek grubuna bir zam daha açıklandı. Buna göre ise gelen zam herkesi şaşırtırken yeni fiyat listesi cep yakıyor. Türkiye'de yeni yıl ile birlikte vatandaşlar zorlu günler geçirirken zam haberleri de her geçen gün duyurulmaya devam ediyor. Bu doğrultuda herkesin tükettiği o içecek için buz gibi zam duyuruldu. İşte detaylar ve daha fazlası haberimizin devamında yer alıyor.

Gazlı içecek şirketleri zam gelişmelerini toptancılara, zincir marketlere ve esnafa 1 hafta öncesinden duyurusunu yapıyor. Bu doğrultuda ise zam haberi resmen duyuruldu. Yapılan açıklamalar doğrultusunda gazlı içecek yeni fiyat listesi de Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği başkanı tarafından duyuruldu.

COCA COLA'YA YENİ ZAM GELDİ

Ülke genelinde en sık tüketilen içecekler arasında yer alan Coca Cola ve birçok ürün grubuna zam resmen açıklandı. Gelen açıklamalar sonrasında ise yeni fiyatlar vatandaşın cebini yakmaya devam ediyor. En sık tüketilen gazlı içecek olan Coca Cola için yapılan duyuru ile birlikte 2,5 litre fiyatı 25 TL oldu.

Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği başkanı Erol Dündar resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama ile birlikte 11 Ekim tarihinden itibaren fiyatların zamlı listeye geçeceğini duyurdu. İşte o açıklama..

Herkesin tükettiği o içeceğe buz gibi zam geldi! Haftaya 25 TL'den satılacak işte o ürün

ZAMLI KOLA FİYATLARI

11 Ekim 2022 tarihinden itibaren iddia edilen bilgilere göre Coca Cola grubu fiyat geçiş listesi kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

  • 2,5 litre Coca Cola 25 TL
  • 2 litre Coca Cola 22 TL
  • 1,5 litre Coca Cola 19 TL
  • 1 litre Coca Cola 15 TL
  • 1 litre Schwepps 20 TL

Yeni gelen zamlar için henüz resmi bir belge yer almazken TBYD başkanı tarafından yapılan açıklamalar gündeme bir anda düştü. 

Kamu Gündemi'nden tüm gelişmeleri anında alarak haberdar olmak için mobil uygulamamızı ve sosyal medya hesaplarımızı ücretsiz olarak indirebilir, takip edebilirsiniz.

ANDROİD İÇİN TIKLAYIN.

APPLE İÇİN TIKLAYIN.

 

SONRAKİ HABER