Her haneye 500 TL para veriliyor! Ödemeler sona erecek: Bitmeden paranızı alın

Destek ödemelerinin devam ettiği ancak ödemelerin sona ermeden paraların alınması gerektiği duyurusu yapıldı.

Her haneye 500 TL para veriliyor! Ödemeler sona erecek: Bitmeden paranızı alın

Kış bitmeden ödemelerin alınması konusunda uyarı yapıldı ve ödemelerin pek çok hane için devam ettiği ve sona ereceği ifade edildi. Hane başına 500 TL yardım yapılıyor ve kimlerin alabileceği de aktarıldı.

ÇEŞİTLİ ÖDEMELER YAPILIYOR 

Kış ayının etkisini devam ettirmesi sonrasında kış destek ödemelerine talep her geçen gün arttığı belirtildi ve kış mevsiminde artış gösteren doğalgaz fiyatların sonrasında vatandaşların omuzlarındaki yükün biraz daha alınabilmesi adına çeşitli ödemeler yapıldığı bildirildi.

500 TL VERİLİYOR 

Ailelerin ihtiyaçlarını karşılaması ve ödemelerini yapabilmesi için hane başına 500 TL doğalgaz yardımı verildiği belirtilerek ödemeler hakkında gelişmeler yaşandığı da vurgulandı.

DEVAM EDECEK

Son olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından önemli bir açıklama yapıldı. Belediye, yaptığı açıklamasında sadece Ankara’da yaşayan vatandaşların kış ayı içinde 500 TL destek ödemesinden yararlanabilmeye devam edeceği ifade edildi.

Doğalgaz destek ödemesini almak isteyenlerin gerekli kurumlara başvuru yapması gerektiği belirtilerek başvuruların incelenmesi halinde olumlu bulunan kişiler destek ödemesinden yararlanabileceği vurgulandı.

SONRAKİ HABER