Her gün değil hafta da bir içebileceğiz! O ürün yarından itibaren 20 TL'den satılacak

Türkiye'de milyonlarca vatandaşın severek tükettiği içecekler arasında yer alan o içeceğe zam geldi. Zam sonrası fiyatlar geçen seneye oranla yüzde 200 yükselirken vatandaşlar ise güncel fiyatları araştırıyor. Her gün değil hafta da bir içebileceğiz! O ürün yarından itibaren 20 TL'den satılacak

Her gün değil hafta da bir içebileceğiz! O ürün yarından itibaren 20 TL'den satılacak

Her gün değil hafta da bir içebileceğiz! O ürün yarından itibaren 20 TL'den satılacak - Türkiye'de milyonlarca vatandaşın severek tükettiği içecekler arasında yer alan o içeceğe zam geldi. Zam sonrası fiyatlar geçen seneye oranla yüzde 200 yükselirken vatandaşlar ise güncel fiyatları araştırıyor. Ülke genelinde artan enflasyon oranları ve hayat pahalılığı sonrası alım güçleri diplere kadar düştü. Maaşları ile geçinmekte oldukça zorluk çeken vatandaşların geçmişten bugüne gelen en büyük mirasları arasında yer alan Türk kahvesi ürünlerine zam geldi.

100 gr'lık pakette satılan Türk Kahvesi ürünlerine gelen zam sonrası vatandaşlar gördüklerine inanamadı. Her ay kahvelere gelen zamlar ufak ufak fiyatları arttırırken Türkiye'de ise sık tüketilen türk kahvesi ürünlerine gelen yeni fiyat güncellemesi büyük tepkilere yol açtı. 

HER GÜN İÇİLİYOR

Türk vatandaşlarının geçmişten gelen en büyük mirası olan Türk kahvesi en sık tüketilen içecekler arasında yer alıyor. Vatandaşlar gelen zam sonrasında ise artık her gün içemeyecek yorumları yapıldı. İşte birçok farklı markanın 100 gr yeni Türk kahvesi fiyatları gündemde yer ediniyor.

100 GR TÜRK KAHVESİ FİYATLARI

Her gün değil hafta da bir içebileceğiz! O ürün yarından itibaren 20 TL'den satılacak

Türkiye'de en sık tüketilen Türk kahvesi için birçok marka yer alıyor. Ülke genelinde en sevilen marka ise şüphesiz Kurukahveci Mehmet Efendi. 100 gramlık paketi 19,50 TL'ye kadar yükselen Türk kahvesi fiyatının ardından diğer markaların da fiyatları güncellendi. İşte yeni fiyat listesi.

  • Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 100 G 19,50 TL
  • Migros Türk Kahvesi 100 G 14,50 TL
  • Tchibo Türk Kahvesi 100 G 17,25 TL
  • Kurukahveci Mehmet Efendi Türk Kahvesi 250 G 64,50 TL
  • Kocatepe 1949 Türk Kahvesi 100 G 17,95 TL
  • Kocatepe Dibek Türk Kahvesi 100 G 22,95 TL
  • Cezbeli Türk Kahvesi 100 G 14,90 TL
  • Kurukahveci Mehmet Efendi Kafeinsiz Türk Kahvesi 50 G 21,90 TL
  • Sahure Hanım Türk Kahvesi 100 G 13,50 TL

Son gelen zamlar ile birlikte ülke genelinde Türk kahvesi fiyatları ortalama 19,50 TL ila 25 TL arasında satışına devam ediyor. Vatandaşlar son gelen zamlar sonrasında ise kara kara düşünmeye başladı. 

En güncel zam ve indirim haberlerinden anında haberdar olmak için Kamu Gündemi mobil uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulamamız ücretsizdir.

Android için tıklayarak indirin.

Apple için tıklayarak indirin.

SONRAKİ HABER