Halkbank'tan taksitli 2 ay geri ödemesiz taşıt kredisi!

Halkbank ikinci el araba almak isteyenlere müjdeyi verdi. Artan araba fiyatlarından sonra araba sahibi olmak isteyen ama imkanının olmadığını söyleyen vatandaşlara cazip ödeme imkanları ile Halkbank güzel haber verdi.

Halkbank'tan taksitli 2 ay geri ödemesiz taşıt kredisi!

Araba sektörüne gelen son zamlardan sonra vatandaş sıfır araba almakta zorlanır oldu. Hal böyle olunca araba sahibi olmak isteyen vatandaşlar 2. El araba piyasasına yöneldi. Halkbank’ta ikinci el araba almak isteyen vatandaşlara geri ödemelerinde avantajlar ile kredi imkânı sunacağını duyurdu. Halkbank’ın son yayımladığı habere göre ayda sadece 3.301 TL kredi ödeyerek vatandaşlar araba sahibi olabilecekler. Haberin tüm detayları yazımızın devamında...

Halkbank ikinci el araba sahibi yapıyor

Halkbank yayımladığı son haberde araba sahip olmak isteyenlere özel kredi avantajları olduğunu duyurdu. Araba sektörüne gelen son zamlardan sonra hem sıfır hem de ikinci el araba almanın çok zor olduğu bu zamanda Halkbank yayımladığı taşıt kredileri ile dikkatleri üzerine çekti. Son olarak duyurduğu taşıt kredi imkanında araba fiyatına göre değişen kredi özellikleri ile vatandaşlara uygun taksit imkanları ile araba sahibi olma fırsatı tanıyor. Başvuruların ve detaylı bilgilere Halkbank web sitesi üzerinden ulaşılabileceğini de yine açıklamalarında belirtiyor. Peki Halkbank’ın yayımladığı son kredi şartlarına göre çekilen miktara göre vade adetleri ne kadar olacak? Başvurular nerelere yapılabilecek?

Halkbank taşıt kredisi detayları

Halkbank’ın son yayımladığı taşıt kredisi duyurularına göre vatandaşların almak istediği araba fiyatlarına göre kredi özellikleri de değişiyor. Buna göre almak istediği arabanın fiyatı 400.000 TL’ye kadar olan vatandaşlar kredilerini 48 ay vade ile ödeyebilecekken almak istediği arabanın fiyatı 400.001 TL ile 800.000 TL arasında olan vatandaşlar kredilerini 36 ay vade ile geri ödeyebilecekler.

Yine almak istediği arabanın fiyatı 800.001 TL ile 1.200.000 TL arasında olan vatandaşlar 24 ay vade ile 1.200.001 TL ile 2.000.000 TL arasında bir fiyatta araba almak isteyen vatandaşlar ise 12 ay vade ile ödemelerini yapabilecekler. Daha detaylı bilgi için Halkbank web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SONRAKİ HABER