Halkbank evlilik kredisini duyurdu! Beklenen kredi Halkbank’tan geldi!

Evlilik için ilk adımı atan ancak masrafların çokluğundan ve artan pahalılıktan şikayet eden gençlere Halkbank’tan evlilik kredisi kampanyası duyuruldu. Yeni evlenecek olan gençlerin ihtiyaçlarına özel tasarlanan kredinin oranları oldukça dikkat çekti.

Halkbank evlilik kredisini duyurdu! Beklenen kredi Halkbank’tan geldi!

Halkbank evlilik kredisi kapsamında yeni evlenen çiftlerin artan pahalılıkta masraflarına destek olmak amacı ile başlattığı kredi tüm evlenenleri oldukça mutlu edecek. Artan pahalılıkta mobilyası, beyaz eşyası, balayı, mutfak masrafları derken yığılan borçlar arasında kara kara düşünen gençlere Halkbank yeni evlilik kredisini duyurdu. 3 ay ertelemeli olacak kredi kampanyasında faiz oranları da oldukça dikkat çekti. İşte tüm detaylar…

Halkbank evlilik kredisi kampanyası yaptı!

Cumhurbaşkanı seçim beyannamesinde geçen ve gençler tarafından oldukça merak edilen evlilik kredisi yerine Halkbank’tan sunulan kredi kampanyası geldi. Halkbank yeni evlenen veya evlenmek isteyen gençlerin düğün ve ev düzme masraflarına destek olmak amacı ile yeni bir kredi kampanyası yaptığını duyurdu. Evlilik kredisi adı altında oranlarını;

Kredi Tutarı (TL) 50.000
Kredi Vadesi(Ay) 36
Aylık Faiz Oranı (%) 3,29
Tahsis Ücreti (TL) 288
Taksit Tutarı (TL) 2.746,66   
Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%) 66,1079 olarak açıkladı. Bununla beraber açıklamalarında;

  • Kredi tutarı; 50.000 TL'ye kadar azami vade 36 ay, 50.001 TL - 100.000 TL arası azami vade 24 ay, 100.001 TL üzeri tutarlar için azami vade 12 ay olarak uygulanmaktadır. 
  • Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.
  • Tahsis ücretine %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir. 
  • *Kredi faiz oranı; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, Bankamızdan kredi kartı almayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve Halkbank İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.
    şartlarını belirtti.

Kredi başvurusu nasıl yapılır?

Halkbank evlilik kredisi kapsamında sunduğu kredi kampanyasına başvuruların yalnızca şubeleri aracılığı ile olabileceğini açıklamalarından belirtti. Daha detaylı bilgi için Halkbank resmi sitesi ziyaret edilebilir.

 

SONRAKİ HABER