Halkbank duyurdu! Nakit ihtiyacı olanlara 36 ay vadeli 100 bin TL'ye kadar kredi verilecek!

Nakit ihtiyacınız mı var? Biriken ödemelere artan ihtiyaçlara en uygun çözüm Halkbank’tan geldi. Banka, kampanya kapsamında 36 aya kadar 100 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurarak müşterilerinin hizmetine sundu.

Halkbank duyurdu! Nakit ihtiyacı olanlara 36 ay vadeli 100 bin TL'ye kadar kredi verilecek!

Nakit sıkıntısı çeken kişilere ilaç gibi gelecek ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Halkbank, kampanya kapsamında birbirinden farklı avantajlar sağlayacağını paylaştı. Peki 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için ne kadar faiz uygulanacak? 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgili tüm bilgiler haberimizin devamında sizlerle birlikte...

Nakit sıkıntısı yaşayan kişilere ilaç gibi kredi

Nakit sıkıntısı çeken kişilere ilaç gibi gelecek ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen Banka, kampanya dahilinde müşterilerine birbirinden farklı avantajlar sağlayacağını resmi web sitesi üzerinden duyurdu.

Halkbank kampanya kapsamında 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için düşük faiz oranına ek olarak 36 aya kadar vade seçeneği sunacağını açıkladı. Resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre bankanın, geri ödemede birbirinden farklı avantajlar sunacağı bilgisi yer alıyor.

İhtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı ne kadar?

 Nakit sıkıntısı çeken kişilere ilaç gibi gelecek ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında birbirinden farklı avantajlar sunan Halkbank, kredi kullanacak kişilerin taleplerine göre, aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, serbest ödemeli olarak ödeme imkanı sunarak geri ödemede kolaylık sağlamış olacak.

Bankanın resmi web sitesi üzerinden yayımladığı örnek ödeme tablosu ise şu şekilde;

  • 50 bin TL ihtiyaç kredi kullanacak kişiler 1,94 faiz orana ek olarak 36 ay vade baz alınarak hesaplandığında aylık taksit tutarı 2 bin 98 TL civarında olacaktır
  • 100 bin TL ihtiyaç kredi kullanacak kişiler 1,94 faiz orana ek olarak 24 ay vade baz alınarak hesaplandığında aylık taksit tutarı 5 bin 545 TL civarında olacaktır.
  • 200 bin TL ihtiyaç kredi kullanacak kişiler 1,94 faiz orana ek olarak 24 ay vade baz alınarak hesaplandığında aylık taksit tutarı 19 bin 409  TL civarında olacaktır.
SONRAKİ HABER