Hafta sonu indirimleri vatandaşlara müjdelendi! Tuvalet kağıdı fiyatlarına dev indirim yapıldı 61 liraya satılmaya başlandı

Tuvalet kağıdına büyük indirim A101'den geldi ve 12'li tuvalet kağıdında hatırı sayılır indirim yapıldığı ifade edildi.

Hafta sonu indirimleri vatandaşlara müjdelendi! Tuvalet kağıdı fiyatlarına dev indirim yapıldı

Yaşanılan enflasyon ve zamlar, tuvalet kağıdı fiyatlarında büyük ölçüde değişimlerin oluşmasına neden olurken bu zamlar vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Konu ile ilgili olarak tuvalet kağıdı fiyatlarına gelen büyük ölçekli zam pek çok vatandaşın ekonomik açıdan zorlu süreçlerden geçmesine neden olduğu da paylaşıldı.

İNDİRİM ARAŞTIRILIYOR 

Tuvalet kağıdı fiyatlarında yaşanılan zamlı süreç, vatandaşın geçim derdinin tuzu biberi olurken, yeni yılda da fiyatların artacağı da düşünülüyor. Bundan dolayı vatandaşlar indirim araştırmasına başladı.

Yeni yılda A101 market zinciri, tuvalet kağıdı fiyatlarında büyük indirime gittiği belirtilerek 12'li tuvalet kağıdında indirim yapıldığı belirtildi.

İNDİRİM YAPILDI

12'li tuvalet kağıdı indiriminden yararlanabilmek için 4-10 Şubat tarihlerine dikkat edilmesi gerektiği belirtilerek 4-10 Şubat tarihleri arasında Mistral tuvalet kağıdı 61,50 TL'den satışa çıkacağı aktarıldı.

İndirimler başladığında veya bir gelişme olduğunda okuyucularımızı anlık olarak haberdar edeceğiz. 

SONRAKİ HABER