Garanti Bankası müşterileri dikkat: 31 Mayıs 23.59’a kadar süreniz var! Hemen kontrol edin

Özel bankalar arasında dikkat çekici kampanyalar sunmaya devam eden Garanti Bankası tarafından yeni bir açıklama geldi. Garanti Bankası yaptığı açıklamasında 31 Mayıs duyurusu yaptı. İşte detaylar..

Garanti Bankası müşterileri dikkat: 31 Mayıs 23.59’a kadar süreniz var! Hemen kontrol edin

Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamada Garanti BBVA müşterilerine özel kampanyanın detaylarını duyurmaya başladı. Çeşitli sektörlerde yapılan alışverişleri daha avantajlı kılmayı amaçlayan banka kampanyanın detaylarını açıkladı.

Garanti Bankası’nın aktardığı son bilgiye göre şubeye gitmeye gerek kalmadan banka müşterisi olanlar 31 Mayıs 23.59’a kadar kampanyadan yararlanabilecek. Müşteri olan ve kart başvurusunda bulunanlar 1000 TL harcama için 1000 TL hediye kazanacak.

GARANTİ BBVA KAMPANYA AÇIKLAMASI GELDİ

1-31 Mayıs tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip ilk kez Garanti BBVA’lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan müşterilerimiz, ilgili kartlarıyla 20 Haziran’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya personel kartlar dahil değildir.

Kampanyaya sanal kartlar dahildir.

Kazanılan bonuslar 27 Haziran – 27 Temmuz 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.

Kullanılmayan bonuslar 28 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, vergi ödemeleri, bonus kullanımları dahil değildir.

Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.

Garanti BBVA kampanyada değişiklik yapma ve dilediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar.

SONRAKİ HABER