Garanti Bankası emekli promosyon kampanyası! 7 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi!

Garanti Bankası 2023 Mart ayı emekli promosyon rakamlarını duyurdu. Vatandaşların yakından takip ettiği promosyon kampanyaları ile ilgili duyurular gelmeye devam ediyor. Peki, Garanti Bankası emekli promosyon tutarları ne kadar?

Garanti Bankası emekli promosyon kampanyası! 7 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi!

Özel ve kamu bankaları arasındaki promosyon yarışı hız kesmeden devam ediyor. Bankalar mart ayıyla birlikte rakamlarını güncellerken, vatandaşlar da en yüksek promosyon ödemesi yapan bankaları sorgulamaya başladı. Garanti Bankası da promosyon tutarlarını açıkladı. İşte detaylar…

Garanti Bankası emekli promosyon kampanyası detayları

2023 Mart ayıyla birlikte vatandaşların yakından takip ettiği promosyon kampanyaları ile ilgili bankalardan yeni duyurular gelmeye devam ederken, Garanti Bankası da emekli promosyon kampanyasını duyurdu. Garanti Bankası emekli promosyon kampanyası kapsamında maaşını bankaya taşıyan vatandaşlar ve müşteriler bu promosyon ödemesinden yararlanabiliyorlar. Bankanın emekliler için sunduğu bu promosyon ödemeleri emekli aylığı arttıkça tutarlar da yükseliyor.

Garanti Bankası emekli promosyon tutarları

Garanti Bankası’nın yaptığı açıklamaya göre, maaşını üç yıl boyunca Garanti Bankası’ndan almak için taahhüt veren müşterilerine 4 bin 500 TL’den başlayan ve 7 bin 500 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılıyor. Emeklilerin maaş tutarına göre promosyon ödeme tutarı da yükselmektedir. Peki, Garanti Bankası emekli promosyon tutarları ne kadar?

3 bin 500 TL altında maaş alan vatandaşlara; 4 bin 500 TL

3 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL arasında maaş alan vatandaşlara; 5 bin 250 TL

7 bin 500 TL ile 10 bin TL arasında maaş alan vatandaşlara; 6 bin 750 TL

10 bin TL üzerinde maaş alan vatandaşlara 7 bin 500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı duyuruldu.

Garanti Bankası’nın emekliler için sunduğu emekli promosyon kampanyası ile ilgili detaylara Garanti Bankası’nın resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Promosyon başvurusu ve maaş taşıma işlemi yapmak istiyorsanız, bankanın resmi işlem kanallarını kullanabilirsiniz.

SONRAKİ HABER