Garanti Bankası başvuru yapanlara 1000 TL iade verecek! Son tarih 31 Mart!

Garanti Bankası başvuru yapanlara 1000 TL iade verecek! Son tarih 31 Mart!
Garanti Bankası müşterisi olan kişilere 1000 TL ödeme yapacağını açıklarken 31 Mart son tarih olduğunu vurguladı. Garanti Bankası kampanya ile ilgili bilgileri paylaştı.

Garanti Bankası tarafından yeni duyurulan kampanyaya ile müşterisi olan herkese 1000 TL tutarında ödeme yapılacağı bilgisi vatandaşları oldukça heyecanlandırdı. Kampanyaya katılım şartları ve tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle birlikte...

Garanti Bankasının yeni kampanyası

Bankalar tarafından yapılan kampanya açıklamaları günbegün artmaya devam ediyor. Bankalar bünyesine müşteri katmak için farklı kampanyalar sunarken, bir yeni kampanya haberi Garanti Bankası tarafından geldi. Garanti Bankası, sunmuş olduğu kampanyalar ile müşterilerinin dikkatini çekmeye devam ederken, yeni kampanyası ile birlikte henüz müşterisi olmamış kişilerinde oldukça dikkatlerini çekmeyi başardı. Yeni kampanyasını duyuran banka başvuru için sayılı günler kaldığının altını çizdi.

Garanti Bankası kampanya şartları neler?

Garanti Bankası yeni kampanyasını açıklaması ile birlikte milyonlarca vatandaş kampanya şartlarını merak ederek araştırmaya yapıyor. Garanti Bankası söz konusu kampanya ile ilgili şartları resmi web sitesi üzerinden paylaştı. Garanti Bankası tarafından resmi web sitesi üzerinden yayımlamış olduğu açıklamaya göre kampanya kapsamına dahil edilen şartlar şu şekilde yer alıyor;

1-31 Mart tarihleri arasında Garanti Bankası temassız müşteri teknolojisiyle müşterisi olan kişiler aynı zamanda bonus kredi kartı, money bonus kredi kartı başvurusu onaylanan herkese kartları ile birlikte 20 Nisan’a kadar yapacakları tek seferde 1.000 TL harcamaya özel olarak 1.000 TL bonus kazanma imkanı sunulduğu banka tarafından açıklandı.

Garanti BBVA kampanyasından yararlanabilmek için Money bonus başvuruları dahil edilirken, ek kart ve personel kartlar söz konusu kampanya kapsamına dahil edilmiştir.

Kampanya kapsamında kazanılan bonuslar belirlenen süre içerisinde kullanılmazsa eğer 28 Mayıs 2023 tarihinde tekrar iadesi yapılacaktır.

Söz konusu kampanya kapsamında internet harcamalar kampanya dahil edilmiştir.

Söz konusu kampanya müşteri bazlı olduğu için kampanyadan herkes sadece bir defa yaralanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında internet siteleri üzerinden yer alan cüzdanlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilemez.