Finansbank emekli promosyon kampanyası! EYT promosyon ödemeleri ne kadar?

Emekli vatandaşların yakından takip ettiği emekli promosyon kampanyaları ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Finansbank, emekli promosyon kampanya tutarlarını açıkladı. Peki, Finansbank emekli promosyon ödemeleri ne kadar?

Finansbank emekli promosyon kampanyası! EYT promosyon ödemeleri ne kadar?

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesi Meclis’ten geçerek Resmi Gazete’de yayımlandı ve yasalaştı. Düzenlemenin yürürlüğe girmesinden sonra bankalardan da promosyon kampanyaları gelmeye devam ediyor. Peki, Finansbank EYT promosyon tutarları ne kadar?

Finansbank emekli promosyon kampanyası!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) düzenlemesinden sonra bankalar da emekli promosyon rakamlarını güncellemeye gitti. Emekli vatandaşların yakından takip ettiği bu kampanyalarla ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. QNB Finansbank 4 bin 800 TL’den başlayarak 8 bin TL’ye kadar emekli promosyon ödemesi sağlıyor. CardFinans emekli kredi kartından yıllık bin 200 TL indirim olmak üzere toplamda da 9 bin 200 TL’ye varan emeklilik ödülü kampanyasını açıkladı. Peki, QNB Finansbank emekli promosyon tutarları ne kadar?

0- 3.499 TL arasında maaş alan vatandaşlara: 4 bin 800 TL promosyon,

3.500 TL ve 7.499 TL arasında maaş alan vatandaşlara; 5 bin 600 TL promosyon,

7.500 TL ve 9.999 TL arasında maaş alan vatandaşlara; 7 bin 200TL promosyon,

10.000 TL ve üzerinde maaş alan vatandaşlara da 8 bin TL promosyon ödemesi yapacağını duyurdu.

Emekli maaşımı nasıl taşıyabilirim?

QNB Finansbank müşterisi olan vatandaşlar emekli maaşı taşıma işlemi ve promosyon başvurusu için QNB Finansbank çağrı merkezini 0850 222 11 00’ı arayarak cep telefonunuzdan dijital onay vererek başvuruda bulunabilirsiniz. Şubeye gitmeden en yakın QNB Finansbank şubesini arayarak cep telefonunuzdan dijital onay vererek maaşınızı QNB Finansbank’a kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ayrıca internet şubesi aracılığıyla ya da e-Devlet Kapısı üzerinden de maaş taşıma işlemi yapmak mümkün.

SONRAKİ HABER