En düşük faizli ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası'ndan geliyor! 100 bin TL'ye kadar anında onaylı

Türkiye'de acil nakit ihtiyacına sıkışan vatandaşlar için sıcak gelişmeler duyurulmaya devam ediyor. Bankalar tarafından yeni kampanyalar duyurulurken Ziraat Bankası'ndan yeni atak geldi. En düşük faizli ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası'ndan geliyor! 100 bin TL'ye kadar anında onaylı

En düşük faizli ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası'ndan geliyor! 100 bin TL'ye kadar anında onaylı

En düşük faizli ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası'ndan geliyor! 100 bin TL'ye kadar anında onaylı - Türkiye'de acil nakit ihtiyacına sıkışan vatandaşlar için sıcak gelişmeler duyurulmaya devam ediyor. Bankalar tarafından yeni kampanyalar duyurulurken Ziraat Bankası'ndan yeni atak geldi. Devlet bankası olan Ziraat Bankası Ekim ayı ile birlikte birçok bankanın faizleri düşürdüğü dönemde yaptığı atakla vatandaşların gönlünde adeta taht kurdu. İşte detaylar ve daha fazlası kamugundemi.com adresinde yer alıyor.

Ziraat Bankası resmi internet sayfasında yer alan gelişmelere göre en düşük faizli ihtiyaç kredisi banka tarafından sağlanıyor. Bu doğrultuda 100 bin TL'ye kadar anında onaylı nakit ödemeler hesaplara aktarılıyor. Bankalar tarafından üst üste gelen bu bildirimler sonrasında ise vatandaşlar Ziraat Bankası'ndan nasıl ihtiyaç kredisi çekeceklerini araştırmaya başladı.

ZİRAAT BANKASI'NDAN DÜŞÜK FAİZLİ TÜKETİCİ KREDİSİ

Ziraat Bankası'ndan gelen açıklamalara göre düşük faizli tüketici kredisi vatandaşlara anında sağlanacak. Açıklanan bu haberler sonrasında ise vatandaşlar araştırmalarına devam ederken tüketici kredisine dair tüm detaylar haberde yer alıyor.

Ziraat Bankası resmi internet sayfasında yer alan duyuru da şu ifadelere yer verildi.

"Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede cebinizde olsun."

En düşük faizli ihtiyaç kredisi Ziraat Bankası'ndan geliyor! 100 bin TL'ye kadar anında onaylı

Ziraat Bankası tüketici kredisi hesaplamasında tüm detaylar netleşti. Buna göre ise vade oranı, taksit tutarı ve faiz oranı gibi birçok bilgiler paylaşıldı.

Ziraat Bankası Tüketici Kredi Paketi doğrultusunda 25 bin TL ihtiyaç kredisi için taksit tutarı aylık 1.018 TL faiz oranı ise %1,79 olarak açıklandı.

Yıllık maliyet oranı %30.9501 olarak açıklanırken kredi vadesi ise 36 ay oldu. 

Ziraat Bankası tarafından tüketici kredisine dair tüm detaylar paylaşıldı. Bu doğrultuda banka tarafından gelen açıklamalarda dilenilen ödeme seçenekleri esnek yapıya sahip olduğu ifade edilirken 50 bin TL'ye kadar olan krediler 36 ay ve 50.001 TL ve üzeri olan krediler ise 24 aya kadar son olarak 100.001 TL ve üzeri olan krediler ise 12 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır.

Kamu Gündemi | Ankara

SONRAKİ HABER