En az 10 bin lira maaş alan emeklilere müjde! Tamamen karşılıksız 5.000 TL verilecek: Maaş hesabınıza yatacak

En az 10 bin lira maaş alan emeklilere müjde! Tamamen karşılıksız 5.000 TL verilecek: Maaş hesabınıza yatacak
Emekliler için bankaların promosyon kampanyaları büyük bir önem taşıyor. Yeni kampanya ile emeklilere ek 5 bin lira para verilecek.

Özellikle nakit paraya ihtiyaç duyan emekliler için bu kampanyalar önemli bir fırsat sunuyor. Ziraat Bankası da emekliler için özel bir promosyon kampanyası duyurdu. Ziraat Bankası'nın emekli promosyon kampanyası kapsamında, emekli maaşını Ziraat Bankası'na taşıyan müşterilere nakit promosyon verilecek.

Promosyon miktarı, alınan emekli maaşı tutarına göre değişkenlik gösteriyor. Banka tarafından yapılan duyuruda, promosyon miktarları belirlendi. Buna göre, 10 bin TL ve üzeri emekli maaşı alan emeklilere 5 bin TL ödeme yapılacak.

Ziraat Bankası Emekli Promosyon Kampanyası Detayları

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Ziraat Bankası aracılığıyla alan müşterilere yönelik detaylar paylaşıldı. Emekli aylığı tutarına göre belirlenen promosyon miktarları şu şekilde:

3.500 TL altında emekli aylığı alanlara 3.000 TL,
3.500 TL ile 7.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 3.500 TL,
7.500 TL ile 10.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 4.500 TL,
10.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara ise 5.000 TL tutarında promosyon ödemesi yapılacak.

Başvuru ve Süreç Detayları

Banka tarafından belirtilen kampanya detaylarına göre, emekli aylıklarını Ziraat Bankası aracılığıyla alan müşterilerin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Ziraat Bankası aracılığıyla almaları gerekiyor.

Birden Fazla Emekli Maaşı Alanlar İçin

Ziraat Bankası'ndan birden fazla emekli maaşı alan müşteriler için ise, ödenecek promosyon tutarının maaş tutarları toplamına göre hesaplandığı belirtiliyor. Bu da müşterilere daha geniş bir kapsamda fayda sağlıyor.

Önceki Dönem Promosyon Ödemeleri

Müşterilerin 2020 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, yeni dönem promosyon ödemeleri yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecek. Bu da emeklilerin süreci daha rahat yönetmelerine olanak tanıyor.