Emeklilerin yüzünü güldürecek promosyon bu bankadan geldi! En yüksek promosyon tutarı  için detaylar

Banka promosyonu kampanyaları bitmek bilmiyor. Her geçen gün bir yenisi eklenen promosyon kampanyaları EYT düzenlemesi sonrasında daha fazla arttı. Bir kampanyada Yapı Kredi’den geldi. Yapı Kredi’den yüzleri güldürecek kampanya haberimizin devamında sizlerle..

Emeklilerin yüzünü güldürecek promosyon bu bankadan geldi! En yüksek promosyon tutarı  için detaylar

2023 yılında emekli olacak vatandaşlar promosyon araştırmalarına başladı. Özellikle de EYT düzenlemesi ile milyonlarca vatandaş emekli olabileceği için bankalarda konu hakkında yeni kampanyalar yapıyor. Bankalar arasında yapılan promosyon yarışlarına Yapı Kredi Bankası da katıldı. İşte tüm detaylar

Yapı Kredi Bankasından yeni kampanya

Yapı Kredi Bankası EYT ile emekli olacaklar için promosyon ödemelerini yeniden düzenlendi. Yapı Kredi Bankası ilk kez emekli olacak kişilere veya başka bankadan emeklilik hesabı bulunanlara yeni fırsatlar sunacağını açıkladı. Emekli maaşı ilk ödemelerinin sonrasında Yapı Kredi Bankası’ndan 7500 TL promosyon fırsatı yer alıyor. SSK Bağ-Kur ve emekli sandığından emekli olacak  vatandaşlar Yapı Kredi promosyon ödemelerinden faydalanabilir. E-devlet sistemi platformudan emekli maaş için  Yapı Kredi Bankası’nı almak isteyen vatandaşlar yapılan promosyon ödemelerinden faydalanabilir. Herhangi bir bankada emekli maaşı alan vatandaşlar ise bordro transfer işlemi yaparak maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyarak kampanyadan yararlanabilirler. Taşıma işlemlerini mobil uygulamadan veya 444 0 444 müşteri hizmetlerini gerçekleştirebilir. Yapı Kredi promosyon ödeme tablosu ise şu şekilde.

Yapı Kredi Bankası ne kadar promosyon ödüyor

  • 3.500 TL’ye kadar emekli maaşı alan emekliler 4.200 TL
  • 3.500 TL ila 7.500 TL arasında emekli maaşı alan emekliler 5.000 TL
  • 7.500 TL ila 10.000 TL arasında emekli maaşı alan emekliler 6.300 TL
  • 10.000TL üzeri emekli maaşı alan emekliler 7.000TL

Yapı Kredi Bankası’na başvuru yapan emekliler ilk maaş ödemelerinden sonra 3 iş günü içerisinde promosyon ödemelerini alabilecekler. 31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Promosyon ödemelerinden yararlanmak için  müşteriler 3 yıl bankada kalma taahhüdü vermesi gerekmekte. Promosyon ödemeleri tutarları maaş miktarına göre değişkenlik gösterebilir. Diğer kampanyalardan faydalanmak isteyen kişiler 60 gün içerisinde 2 yeni fatura ödeme talimatı vermesi gerekmekte.

SONRAKİ HABER