Emeklilere bir müjde daha verildi! Hemen PTT'ye başvurun: Gelir belgesiz 30 bin lira veriliyor

PTT emekliye finansman desteği sağlanacağı belirtildi. Bu doğrultuda başvuru yapan emeklilere 30 bin liraya kadar nakit para verileceği bildirildi.

Emeklilere bir müjde daha verildi! Hemen PTT'ye başvurun: Gelir belgesiz 30 bin lira veriliyor

PTT kredi notuna bakmadan, gelir belgesiz kredi desteği verildiği belirtilerek ihtiyaç kredisi almak isteyenler hemen PTT’ye başvuru yaparak hızlıca toplu para alabileceği ifade edildi. Nakit ihtiyacı olan tüm emekliler SSK, BAĞ-KUR, memur emeklisi fark etmeden başvuru yapabildiği belirtilerek herhangi bir şart aranmadığı ifade edildi.

DÜŞÜK FAİZLİ VERİLİYOR 

PTT ihtiyaç kredisi kampanyaları devam ettiği belirtilerek bu defa emeklilere gelir belgesiz 30 bin liraya kadar nakit verileceği bildirildi. PTT'den düşük faizli ve gelir belgesiz kredi almak isteyen emeklilerden başka bir şart istenmediği bildirildi. Bununla beraber yapılan duyuruda kredi notuna da bakılmadan 36 aya kadar vadeli kredi desteği anında hesaplara yatacağı aktarıldı.

SMS İLE BAŞVURU

PTT 30.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için başvuru adresleri netleşti. Aktif Bank ile işbirliği yapan ve uzun süreden beri bir banka şubesi gibi çalışan PTT'den gelir belgesiz kredi almak isteyen emekliler SMS aracılığı ile Hızlı ve kolay başvuru yapabiliyor.

PTT ihtiyaç kredisi SMS ile başvuru işlemleri için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden PTT'ye yazarak boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli T.C kimlik numaranızı yazıp 30 50 numarasını kısa mesaj göndermeniz durumunda başvuru yapabileceğiniz belirtildi. Başvurusu onaylanan krediler ise anında hesaplara yatacak.

SONRAKİ HABER