Emekli promosyonlarında gelişmeler devam ediyor! O banka promosyonlarını güncelledi!

Emekli promosyon kampanyaları gündem düşmüyor. Bankalardan güncelleme üstüne güncelleme geliyor. Bir banka var ki resmen kendisiyle yarışıyor. Bankanın promosyon tutarı ve tüm detaylar işte sizlerle...

Emekli promosyonlarında gelişmeler devam ediyor! O banka promosyonlarını güncelledi!

 Milyonlarca emekli vatandaşların merak ettiği konulardan bir tanesi de emekli promosyonları tutarlarının ne kadar olacağı. Emekli promosyon tutarları günbegün değişirken yeni bir kampanya daha geldi.

İş Bankası emekli promosyon detayları 

 Emekli promosyon tutarları bankalar arasında büyük bir rekabete neden oldu. Neredeyse her banka en çok müşteriye sahip olabilmek adına yüksek emekli promosyon tutarları vermeye başladı. İş Bankası, resmi internet sitesi üzerinden promosyon miktarını güncellediğini duyurdu. İŞ bankası promosyon kampanyasına katılım sağlamak için belirlenen şartları paylaştı. Emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan SGK emeklisi vatandaşlar 3 yıl süre ile emekli maaşlarını İş Bankası aracılığı ile almayı taahhüt etmeleri durumunda promosyon ödemesi almayı hak kazanacaktır. Promosyon ödemesini ise esas emekli maaşının İş Bankası hesabına aktarılmasından sonra promosyon ödemesi gerçekleşecektir.

İş Bankası promosyon tutarı 

 Milyonlarca kişi promosyon ödemesinin ne zaman ve ne kadar olacağını merak ediyor. Promosyon tutarları hesaplanırken, emekli maaşlarının 1 aya karşılık gelen tutarı (varsa haciz ve nafaka kesintisi düşülerek) üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Yapılan hesap doğrultusunda 3 yıllığına denk gelecek şekilde peşin olarak ödeme yapılmaktadır. Yalnız şu dönemlerde promosyon tutarları oldukça yükseldi. Bankalar bünyelerine müşteri çekmek adına çıtayı yükseltti.

İş Bankası emeklilere emeklilik dönemi boyunca bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığı ve ayrıcalığı sunuyor. İş Bankası mart ayı güncel emekli promosyon rakamlarını güncellediğini dair resmi internet sitesi üzerinden açıklama yaptı. İş Bankası'nın güncel emekli promosyon rakamları şu şekilde;

Emekli maaşı 3.500 TL’ye (3.500 TL hariç) kadar olan emekliye 4.500 TL 

Emekli maaşı 3.500 TL ila 7.500 TL (7.500 TL hariç) arasında olan emekliye 5.250 TL 

Emekli maaşı 7.500 TL ila 10.000 TL (10.000 TL hariç) arasında olan emekliye 6.750 TL 

Emekli maaşı 10.000 TL ve daha üstü olan emekliye 7.500 TL promosyon ödemesi İş Bankası tarafından yapılacaktır 

SONRAKİ HABER