Emekli maaşı olanlara duyuru yapıldı! 3 gün içinde hesaplara yatıyor: Emeklilerin hesabına 6.750 lira yatırılıyor

Başvuru yapan emeklilere sevindiren haber verildi. Bu doğrultuda emeklilere 6.750 lira para verileceği ifade edildi. Kamğanyanın ise 31 Mayıs'a kadar devam edeceği bildirildi.

3 gün içinde hesaplara yatıyor: Emeklilerin hesabına 6.750  lira yatırılıyor

Son dönemlerde emeklilere müjdeler peş peşe geliyor. Gelen son habere göre 7 bin 500 TL emekli aylığı alanlara duyuru yapıldı ve karşılıksız para verileceği aktarıldı. . Buna bağlı olarak gelen son habere göre emeklilere maaşa ek ödeme yapılacak. Emeklilere yapılacak ödemenin ayrıntıları da belli oldu. Söz konusu kampanyanın ise 31 Mayıs'ta sona ereceği bildirildi. 

31 MAYIS'TA SONA ERİYOR

Bankalar emeklileri bünyesinden çekmek için peş peşe açıklamalar yapmaya devam ediyor. En az 7 bin 500 TL olarak güncellenen emekli maaşı için promosyon ödemeleri de güncellendi. Harekete geçen İŞ Bankası promosyon ödemeleri için son tarihin 31 Mayıs olduğunu paylaştı.  

EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ NE KADAR?

Emekli promosyon ödemesinden yararlanmak isteyenlerin en az 3 yıl boyunca maaşlarını İş Bankası’ndan almayı taahhüt etmesi gerekiyor. En az 7 bin 500 TL olan emekli maaşı için 7 bin 500 TL ile 9 bin 999 TL alanlara 6 bin 750 TL karşılıksız promosyon ödemesi yapılacak. Aynı zamanda 10 bin TL alanlar ve üzerinde maaş alanlar için 7 bin 500 TL ek ödeme yapılacak.

3 İŞ GÜN SÜRESİ VAR

31 Mayıs tarihinde sona erecek promosyon ödemelerinden yararlanmak için başvurular yapıldıktan sonra emekliler ilk maaşlarını aldıktan sonraki ilk 3 iş günü içerisinde promosyon ödemeleri hesaplarına yatırılacak.

SONRAKİ HABER