Doğalgaz faturası ödeyenler dikkat! O banka size kış için 10 bin TL ödeme yapıyor!

2021 yılının ortalarından bu yana pek çok ürün, mal ve hizmette yaşanan fiyat artışları karşısında çaresiz kalan vatandaşlara Odeabank'tan müjde geldi. Odeabank başvuru yapan kişilere 10 bin TL tutarında nakit desteği yapacak...

Doğalgaz faturası ödeyenler dikkat! O banka size kış için 10 bin TL ödeme yapıyor!

Kış ayları yaklaşırken vatandaşların endişeli süreci de devam ediyor. 2021 yılının ortalarında başlayan ve hala daha devam eden her ürün, mal ve hizmete gelen zamlar karşısında çaresiz kalan vatandaşların ödemeleri git gide zorlaşıyor. Ekonomik sıkıntılar çeken vatandaşlar ise bankalar ve kuruluşlar tarafından verilen destek ve kredi ödemelerini sıklıkla araştırıyor. Pek çok kamu ve özel banka kuruluşu son dönemlerde verdikleri destekleri arttırdı.

Özellikle kamu bankaları tarafından yapılan ödemeler pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank olmak üzere 3 bankanın oluşturduğu, kamuya bağlı hizmet veren banka kurum ve kuruluşları vatandaşlara kış öncesi ödemeler gerçekleştiriyor. Öte yandan özel banka kuruluşları da sürekli olarak yeni kredi ve destek kampanyalarını duyuruyor. Kış aylarının gelmesine çok az bir zaman kalmışken çok sayıda vatandaş enflasyon artışı, döviz kuru karşısında ürk Lirası'nın değer kaybetmesi ve vergilerde yaşanan artışlar nedeniyle ihtiyaçlarını nasıl karşılayacaklarını düşünüyor.

Özellikle okulların da açılmış olmasıyla birlikte vatandaşların artan masraf kalemleri gözleri korkutuyor. Pek çok kişi için kış aylarında sıklıkla yaşanan ekonomik sıkıntıların bu yıl yaşanan fiyat artışları nedeniyle daha da sık görülmesi bekleniyor.

Bu noktada ise vatandaşlar kendilerine en uygun olan kredi ve destek kampanyalarını araştırıyor. Gerek arama motorlarında gerek sosyal medya platformlarında sıklıkla rastlanan kredi kampanyaları arasına bir yenisi daha eklendi. Bank Audi isimli Lübnan merkezli bir bankanın alt kuruluşu olan Odeabank tarafından başvuru yapan kişilere 10 bin TL tutarında ödeme yapılacağı açıklandı. 

Odeabank'ın resmi internet adresinde yer alan bilgiler kapsamında sunulan kredi kampanyasının detayları merak konusu oldu.

ODEABANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ

Odeabank tarafından sunulmuş olan bu yeni ihtiyaç kredisi kapsamında vatandaşlara acil nakit ihtiyaçları için 10 bin TL tutarında ödeme yapılacak. Çok sayıda vatandaşın kış öncesi merakla beklediği kredi destekleri arasında yer alan bu kredi kampanyası ile 36 aya varan vade seçeneği de vatandaşlara sunulacak. Faiz oranlarının yüksek olmasına karşın düşük masraf tutarları ile de müşterilerin karşısına çıkan kredi kampanyası ile vatandaşlar kış ayları için nakit desteği alabilecek. Odeabank ihtiyaç kredisinin koşulları ise şu şekilde;

  • Aylık Faiz Oranı: % 3,25
  • Kredi Tutarı: 10.000 TL
  • Aylık Taksit Tutarı: 1.069,39 TL
  • Toplam Geri Ödeme Tutarı: 12.832,64 TL
  • Kredi Tahsis Ücreti: 50 TL
  • Kredi Hayat Sigortası Prim Ücreti: 83 TL
  • Toplam Masraf: 138 TL
  • Aylık Efektif Faiz Oranı: % 4,1579
  • Yıllık Efektif Faiz Oranı: % 63,0439

Doğalgaz faturası ödeyenler dikkat! O banka size kış için 10 bin TL ödeme yapıyor!

İşbu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar Odeabank resmi internet adresinden, şubelerden başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Başvuru için ise doğalgaz, elektrik ya da su faturası gibi bir evrağın teslimi banka tarafından talep ediliyor. Ayrıca yukarıda belirtilmiş olan oran ve tutarlar Odeabank resmi internet adresinden alınmış olup zaman, müşteri tipi ve banka politikaları gereği değişkenlik gösterebilir.

SONRAKİ HABER