Doğalgaz, elektrik, su faturası ödeyenlere son dakika duyurusu! 1.500 TL para iadenizi almayı unutmayın

Doğalgaz, elektrik, su faturası ödeyenlere son dakika duyurusu! 1.500 TL para iadenizi almayı unutmayın
Fatura ödemesi yapan herkes için müjde! QNB Finansbank, elektrik, su ve doğalgaz faturalarına özel bir kampanya başlattı.

Bu kampanya sayesinde, fatura ödemelerinde toplamda 1500 TL’ye varan destek sağlanacak. Kampanya, 30 Haziran 2024 tarihine kadar geçerli olacak.

1500 TL Değerinde ParaPuan Hediye Edilecek

QNB Finansbank, otomatik fatura talimatı veren müşterilerine yönelik büyük bir kampanya duyurdu. Banka müşterisi olan herkesin katılabileceği bu kampanya kapsamında, her yeni fatura talimatı için 500 TL, toplamda ise 1500 TL ParaPuan kazanılabilecek. Kampanyadan yararlanmak için QNB Mobil uygulamasından müşteri olup, QNB Finansbank vadesiz hesap veya CardFinans ve QNB First logolu kredi kartı üzerinden otomatik fatura talimatı verilmesi gerekiyor.

Kampanya Koşulları ve Katılım Şartları

Kampanyadan yararlanmak için 1-30 Haziran 2024 tarihleri arasında QNB Mobil’den müşteri olma başvurusunda bulunmak ve görüntülü görüşme ile müşteri olmak gerekiyor. Kampanya süresi içinde verilen yeni otomatik fatura ödeme talimatları geçerli olup, iptal edilip yeniden verilen talimatlardan ödül kazanılamaz.

ParaPuan Kazanma ve Kullanma Detayları

Her yeni otomatik fatura ödeme talimatı başına 500 TL, toplamda 1500 TL ParaPuan kazanılabilecek. Vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için, fatura ödemelerinin 31 Temmuz 2024 tarihine kadar en az bir kez yapılmış olması gerekiyor. Kredi kartı ile verilen talimatlarda ise, faturaların 31 Temmuz 2024 tarihine kadar en az bir kez ödenmesi ve talimatların 31 Aralık 2024 tarihine kadar açık kalması şartı bulunuyor. Talimatların bu tarihler arasında iptal edilmesi durumunda kazanılan ParaPuan geri alınacak.

ParaPuan Yükleme ve Kullanım Süresi

Kredi kartı ile verilen talimat başına kazanılan ParaPuan’ın 100 TL’lik kısmı, faturanın ödendiği ayın son iş gününde, 400 TL’lik kısmı ise 1-10 Ağustos 2024 tarihleri arasında kredi kartına yüklenecek. Vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için kazanılan ParaPuan, 1-10 Ağustos 2024 tarihleri arasında CardFinans Nakit kartına yüklenecek. Kazanılan ParaPuan’ların kullanım süresi 25 gün olup, bu sürede kullanılmayan ParaPuan’lar geri alınacak.

Kampanya Kapsamı ve Sınırlamaları

Kampanya sadece CardFinans ve QNB First logolu kredi kartları ile QNB Finansbank vadesiz hesap üzerinden verilen talimatlar için geçerli olacak. Her müşteri, kampanyadan sadece bir kez yararlanabilecek ve toplamda en fazla 1500 TL değerinde ParaPuan kazanabilecek. ParaPuan’lar, QNB Finansbank üye iş yerlerinde ve QNB Finansbank POS’larında kullanılabilecek.

Başvuru Kanalları

Otomatik fatura ödeme talimatı vermek için QNB Finansbank şubeleri, çağrı merkezi, QNB Mobil veya Bireysel İnternet Bankacılığı kullanılabilir. Her müşteri, kampanyadan sadece bir defa yararlanabilir ve toplamda 1500 TL değerinde ParaPuan kazanabilir. Ödeme tarihinde hesap bakiyesinin veya kredi kartı limitinin yetersiz olması durumunda fatura ödeme işlemi gerçekleşmeyecektir.