Denizbank'tan büyük fırsat! %43 hoş geldin faizi kampanyası!

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Mevduat Faiz kampanyalarına bir yenisi daha eklenerek, mevduat faizi kapsamında %43 hoş geldin faiz imkanı sunulacağı bilgisi verildi. Yüzde 43 hoş geldin faiz kampanyası ile ilgili detaylar işte sizlerle...

Denizbank'tan büyük fırsat! %43 hoş geldin faizi kampanyası!

Merkez Bankası Para Politikaları Kurulu Eylül ayı kapsamında politika faizinde 500 baz puan artışa gitmesi ile birlikte, mevduat faizi oranları araştırılmaya başlarken, tüm dikkatleri üzerine çeken kampanya haberi Denizbank’tan geldi. Denizbank mevduat faizinde %43 hoş geldin faiz imkanı sunulacağı duyurdu.

Denizbank mevduat faizi oranıyla dikkatleri üzerine çekti!

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Mevduat Faiz ile ilgili gelen her açıklama vatandaşlar tarafından merak konusu olurken, Merkez Bankası Para Politikaları Kurulu eylül ayı kapsamında politika faizinde 500 baz puan artışa gitmesi ile sonucunda, mevduat faizi oranları ile ilgili gelişmeler daha fazla odak noktası olan olarak gündem konusu oldu. Gündemden düşmeyen Mevduat Faiz kampanyalarına bir yenisi daha eklenerek, yeni kampanya duyurusu yapan Denizbank mevduat faizi kampanyası kapsamından yaralanacak kişilere %43 hoş geldin faiz imkanı sunulacağı bilgisi verildi.

Denizbank’tan hoş geldin faizi

Yeni kampanya duyurusuyla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Denizbank, 29 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecek olan hoş geldin faizi kampanyası dahilinde, Mobil Deniz uygulaması aracılığıyla müşteri olan kişilere TL mevduatı için %43’e varan hoş geldin faizi verileceğini açıklandı. Banka tarafından yapılan bu açıklama sonrasında söz konusu kampanya odak noktası olurken, kampanya ile ilgili detaylar merak konusu oldu. Bu kapsamda da kampanya kapsamında yer alan ayrıntılar şu şekilde yer alıyor;

Denizbank tarafından yapılan açıklamadan elde edilen bilgilere göre, mevduat faizi kampanyası dahilinde Mobil Deniz ve internet bankacılığında aracılığıyla 92 ila 180 gün vade aralığında 5 bin TL ila 2 milyon TL’ye kadar vadeli mevduatta hoş geldin hesabı kapsamında %43 faiz oranı geçerli olacağı bilgisi yer alıyor.

Elinde bulunan nakitti Denizbank aracılığıyla TL mevduatı hesabına aktarmak isteyen kişiler hoş geldin faizi kampanyası ile ilgili daha kapsamlı bilgileri bankanın internet sitesi üzerinden ya da Mobil Deniz aracılığıyla ulaşabilir.

SONRAKİ HABER