Dairesinde doğalgaz açanlara müjde verildi! Aylık doğalgazınız bedava olacak: 2.500 TL hediye edilecek, başvurun

Havaların soğumasının ardından yapılacak olan doğalgaz destek ödemeleri merakla beklendiği belirtildi. Bu doğrultuda doğalgaz için 2.500 TL destek verileceği bildirildi.

Dairesinde doğalgaz açanlara müjde verildi! Aylık doğalgazınız bedava olacak

Havaların soğumasının ardından yapılacak olan doğalgaz destek ödemeleri merakla beklendiği belirtilerek ihtiyaç sahibi vatandaşların doğlagaz yardımından yararlanmak istediği ifade edildi. Bu noktada doğalgaz yardımlarının ne zaman verileceği de araştırılmaya başlandı.

2.500 TL'YE KADAR ÖDEME YAPILIYOR 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı doğalgaz tüketim desteğini hak sahiplerine yapacağını duyurdu. Bunun ardından söz konusu ödemelerin 900 TL ile 2.500 TL arasında değişeceği bildirildi. Peki doğalgaz destek ödemeleri ne zaman yapılacak? Ayrıntıları kamugundemi.com olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

ŞUBAT AYINDA BAŞLAYACAK

Doğal gaz tüketim desteğinin hak sahiplerine ne zaman iletileceği de merak edildiği belirtildi ve 900 TL ile 2.500 TL arasında değişen ödemelerinin şubat ayı içerisinde hesaplara aktarılması beklendiği paylaşıldı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın yanı sıra, belediyeler de destek ödemeleri yapıldığı belirtildi ve farklı şehirlerdeki ve ilçelerdeki belediyelerin ısınma desteklerine ilişkin açıklamalarına, belediyelerin resmi internet sitelerinden ulaşılabileceği vurgulandı.

SONRAKİ HABER