Daire satışları e-devlet üzerinden başladı: İstanbul’da 700 bin TL’ye satılık kelepir daire!

İstanbul’da daire arayanlar için E-devlet üzerinden başvurusunu yapabileceğiniz yeni bir satılık daire ilanı yayınlandı.

Daire satışları e-devlet üzerinden başladı: İstanbul’da 700 bin TL’ye satılık kelepir daire!

18 Eylül 2023 tarihinde e-devlet üzerinden yeni bir emlak ilanı daha yayınlandı. İlana göre İstanbul’un en gözde ilçelerinden olan Beylikdüzü’nde 83 metrekarelik daire 700 bin TL’den satılacak. Daire icra yolu ile e-devlet üzerinden yapılacak. İşte detaylar…

Beylikdüzü’nde satılık lüks daire arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat! Muhammen bedeli 700.000 TL olan ve 73,25 m2 net, 83 m2 brüt alana sahip olan bu daire, Gül Rezidance Apartmanı’nın 1. katında yer alıyor. Dairenin içi son derece modern ve konforlu bir şekilde tasarlanmış.

Zemin kaplamaları seramik ve laminat parke, duvarlar sıvalı ve boyalı, mutfaklarda sabit tezgah ile ahşap mutfak dolapları, banyolarda sıhhi tesisat armatürleri ile tamamlayıcı aksesuarlar mevcut. Ayrıca dairede PVC doğrama ve ısıcamlı pencereler, elektrik, sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı bulunuyor.

Dairenin bulunduğu bölge ise Beylikdüzü’nün en gözde semtlerinden biri olan Adnan Kahveci Mahallesi. Burada alt ve üst yapısı tamamlanmış, her türlü belediye ve sosyal imkanlardan yararlanabileceğiniz bir yaşam alanı sizi bekliyor.

Bölgede ulaşım imkanları da oldukça elverişli. Osmanlı Caddesi üzerinde yer alan dairenin yakınında otobüs durakları, metro istasyonu, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, parklar ve daha birçok imkan bulunuyor.

Bu daireyi satın almak için acele etmeniz gerekiyor çünkü satış süreci 22 Eylül 2023 tarihinde sona eriyor. Satışa konu taşınmazın artırma başlangıç tarihi ve saati 15 Eylül 2023 saat 10:10, artırma bitiş tarihi ve saati ise 22 Eylül 2023 saat 10:10 olarak belirlenmiş. Satışa katılmak için ise 70.000 TL teminat yatırmanız gerekiyor.

Bu daireyi kaçırmak istemiyorsanız hemen harekete geçin ve hayalinizdeki eve kavuşun!

SONRAKİ HABER