Cüzdanında banka kartı olanlara duyuru yapıldı! Toplam 700 TL kartlara yatırılacak: Sadece başvuran alacak

Vakıfbank tarafından ayrı ayrı çok önemli kampanyalar başlatıldı. Bu kampanyalara katılanlara toplam 700 TL hediye edilecek.

Cüzdanında banka kartı olanlara duyuru yapıldı! Toplam 700 TL kartlara yatırılacak

Vakıfbank tarafından çok önemli kampanyalar başlatıldı. Bu kampanyalar kapsamında kart sahiplerine toplam 700 TL hediye edileceği ifade edildi. Bu kapsamda Troy Worldcard ile toplam 3.000 TL alışverişinize 200 TL indirim verileceği belirtilerek Gıda marketi alışverişlerinize 250 TL Worldpuan tanımlanacağı ifade edildi. Bunun yanı sıra Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda Giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinize 250 TL Worldpuan hediye edileceği bildirildi.

Vakıfbank tarafından Troy Worldcard ile toplam 3.000 TL alışverişinize 200 TL indirim kampanyası hakkında yapılan duyuruda VakıfBank Troy Worldcard ile 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında yapacağınız toplam 3.000 TL alışverişe 200 TL indirim hediye edileceği ifade edildi.

Bununla beraber Gıda marketi alışverişlerinize 250 TL Worldpuan kampanyasında da VakıfBank Worldcard ile 1-24 Mart 2023 tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde World üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 400 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplam 250 TL Worldpuan hediye edileceği paylaşıldı.

Bunun yanı sıra Giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinize 250 TL kampanyasında da VakıfBank Worldcard ile 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında giyim, ayakkabı ve aksesuar sektörlerinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 400 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplam 250 TL Worldpuan hediye edileceği vurgulandı. 

Troy Worldcard ile toplam 3.000 TL alışverişinize 200 TL indirim kampanyası

VakıfBank Troy Worldcard ile 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında yapacağınız toplam 3.000 TL alışverişe 200 TL indirim hediye edilecektir.

Kampanya katılımınızı 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

BusinessCard'lar, Bankomat Kart'lar, nakit çekim, iade, iptal ve puan kullanımı, yurt dışı işlemleri, para transfer işlemleri, düzenli fatura ödeme talimatları, anlık fatura ödemeleri ve Cep TL yüklemeleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya web site ya da mobil uygulama üzerinden yapacağınız cüzdan ödemeleri dahil değildir.
Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL indirim kazanabilir.

Kampanya kapsamında kazanılan indirimler 7 Nisan 2023 tarihine kadar, katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel kredi kartına yüklenecektir.

Kampanya tüm üye işyerlerinde geçerlidir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimize indirim verilecektir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. 

Gıda marketi alışverişlerinize 250 TL Worldpuan kampanyası

VakıfBank Worldcard ile 1-24 Mart 2023 tarihleri arasında gıda marketi, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde World üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 400 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplam 250 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Alışverişlerin WORLD POS'larından yapılması gerekmektedir.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 250 TL Worldpuan kazanabilir.

Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan ''GIDA'' yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartınızın son 6 hanesini 6635’e SMS gönderebilir veya VakıfBank Mobil’de yer alan ''Cepte Kazan” üzerinden katılım sağlayabilirsiniz.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanya katılımınızı 1-24 Mart 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyaya fiziki pos ve internet üzerinden yapılan alışverişler dahildir.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Ürün iadesi durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 28 Mart 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 27 Nisan 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 28 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Cepte Kazan "Durumunu Kontrol Et"-"Geçerli Harcamalar" ekranında kampanya dahilinde yapılan ilk işlemden sonraki geçerli işlemler gösterilmektedir.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinize 250 TL kampanyası

VakıfBank Worldcard ile 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında giyim, ayakkabı ve aksesuar sektörlerinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 400 TL ve üzeri alışverişinizden sonraki her 400 TL ve üzeri alışverişe 25 TL, toplam 250 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, Sanal kartlar, e-ticaret, mail order ve yurt dışı işlemleri, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

İşlem iptali durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacaktır.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 250 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil’de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanya katılımınızı 1-31 Mart 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyaya peşin veya taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Nisan 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 22 Nisan 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 23 Nisan 2023 tarihinde geri alınacaktır.

100 TL-7.500 TL arası sadece giyim, ayakkabı ve aksesuar alışverişlerinizi, işlemden en az 1 gün sonra VakıfBank Mobil, İnternet Bankacılığı veya 08502220724 Müşteri İletişim Merkezi kanalından faizsiz 3 aya kadar taksitlendirebilirsiniz, taksitlendirilen işleminiz Mart ayı giyim Worldpuan kampanyasına dahil edilecektir.

Cepte Kazan "Durumunu Kontrol Et"-"Geçerli Harcamalar" ekranında kampanya dahilinde yapılan ilk işlemden sonraki geçerli işlemler gösterilmektedir.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

SONRAKİ HABER