Cüzdanında banka kartı olanlara 2.000 lira veriliyor! Ay sonuna kadar süresi var: Hemen başvurun

Banka tarafından çok önemli bir kampanya daha başlatıldı. Bu kampanya doğrultusunda katılanlara 2 bin lira verileceği bildirildi.

Cüzdanında banka kartı olanlara 2.000 lira veriliyor! Ay sonuna kadar süresi var

Bankkart'ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile TATİLSEPETİ'nden tek seferde yapılacak 7.500 TL - 12.499 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 750 TL Bankkart Lira, 12.500 TL-19.999TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 1.250 TL veya 20.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 2.000 TL Bankkart Lira verileceği bildirildi. Söz konusu kampanya Ziraat Bankası tarafından duyuruldu.

31 MART'A KADAR BAŞVURUN

Kampanya 1 Mart -31 Mart 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilen duyuruda kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabileceği ifade edildi.

SMS ile kampanyaya katılmak için TATİLSEPETİ yazıp 4757 'ye SMS gönderilmesi gerektiği belirtilen Ziraat Bankası duyurusunda Kampanyaya katılımlar alışverişten önce yapılmalıdır. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacağı ifade edildi.

Ziraat Bankasından yapılan duyuruda Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerektiği bildirilerek kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Liralar 10 Nisan 2023 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan Bankkart Liralar 17 Mayıs 2023 tarihinde geri alınacağı ifade edildi.

KAMPANYA AYRINTILARI

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir.
Kazanılabilecek ödül tutarı en fazla 2.000 TL Bankkart Lira'dır.

Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
Kampanyaya Bireysel kartlar ile yapılan harcamalar dahil edilecektir.

Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart ve Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır.

Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılacaktır.

Kampanya Varınca para uygulamasında geçerli değildir.

Kampanya tarihleri arasında ön ödemeli rezervasyonlarda, ön ödeme tutarı 7.500 TL ve üzeri işlemler kampanyaya dahildir.

Yurtiçi ve yurtdışı turlar dahil, tur paketi dışındaki Yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet satışları dahil değildir.

SONRAKİ HABER