Cüzdanında banka kartı olanlar dikkat! Banka kartınıza hediye olarak 1.000 TL yatırılacak

O banka müşterisi olup yapılması gerekenleri yapanlara 1.000 TL hediye edilecek. 1.000 liralık harcamanızın bedavaya geleceği kampanyanın 30 Kasım'a kadar devam edeceği belirtildi.

Cüzdanında banka kartı olanlar dikkat! Banka kartınıza hediye olarak 1.000 TL yatırılacak

Garanti BBVA, kasım ayında başlattığı kampanya ile yeni müşterilere 1000 TL hediye edeceğini duyurdu. Kampanya, Garanti BBVA Mobil uygulamasını indiren ve ilk kez Garanti BBVA müşterisi olan kişilere yönelik geçerli olacak. Bu kapsamda Bonus kredi kartı ve Money Bonus kredi kartı başvurusu yapan ve başvuruları onaylanan müşterilere, ilgili kartlarıyla 20 Aralık'a kadar yapacakları ilk tek seferde 1000 TL ve üzeri harcamada 1000 TL bonus verilecek.

KAMPANYAYA DAHİL OLMAYANLAR

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, başvurularını Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr veya moneybonus.com.tr üzerinden yapmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamına Bonus kredi kartları, Money Bonus başvuruları dahil olup, Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus bu kampanyaya dahil değildir. Personel kartları da kampanyaya katılamazken, sanal kartlar kampanyaya dahildir.

NE ZAMAN KULLANILABİLECEK? 

Kazanılan bonuslar, 25 Aralık - 25 Ocak 2024 tarihleri arasında kullanılabilecek ve en çok kazanım sağlanan karta yüklenecektir. Kullanılmayan bonuslar ise 26 Ocak 2024 tarihinde geri alınacaktır. Kampanya, müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir. Kampanya, düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri ve bonus kullanımları gibi işlemleri içermemektedir. İnternetten yapılan harcamalar ise kampanyaya dahildir. Kampanya, "Müşterimiz Olun – Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası" ile birleştirilemez.

SONRAKİ HABER