Cüzdanında Akbank kartı olanlara müjde! Mutlaka başvurunuzu yapın: 1.250 TL kartınıza yatırılacak

Akbank tarafından bir duyuru yapıldı ve bu duyuruda kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı ve katılanlara 1.250 lira hediye edileceği ifade edildi.

Cüzdanında Akbank kartı olanlara müjde! Mutlaka başvurunuzu yapın: 1.250 TL kartınıza yatırılacak

Akbank tarafından bir duyuru yapıldı ve bu duyuruda kampanyanın tüm ayrıntıları paylaşıldı. Söz konusu kampanya kapsamında katılanlara 1.250 lira hediye edileceği ifade edildi. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler için detaylar tek tek duyurulurken yapılan alışverişin 1250 TL’si bedava olacağı ifade eidldi. Tüm bunlarla beraber banka tarafından yapılan duyuruda yapılan alışverişleri daha avantajlı hale getirmek için müşterilerine fırsatlar sunulduğu belirtilerek müşteriler alışverişlerini daha avantajlı hale getirdiği paylaşıldı. Axess’e başvuran Akbanklılar, 1.250 TL’ye varan chip-para kazandığı belirtilerek her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 250 TL, toplam 1.250 TL’ye varan chip-para kazanılabileceği vurgulandı.,

1.250 LİRA HEDİYE EDİLECEK

Kampanyaya, Akbank bireysel kredi kartı olmayıp 01.05.2023 –31.05.2023 tarihleri arasında ilk kez Axess asıl kredi kartı başvurusu yapan ve 31.05.2023’e kadar kartı onaylanan Akbanklılar katılabileceği belirtilerek Başvurusu onaylanan Akbanklılar, 31.05.2023’e kadar Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile kampanyaya katılabilir; 15.06.2023 tarihine kadar yapacakları her 1.000 TL ve üzeri harcamaya 250 TL, toplam 1.250 TL’ye varan chip-para kazanabileceği ifade edildi.

Banka tarafından yapılan duyurunun devamında SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce bankamızın sistemine kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan “KAZAN” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmanız gerektiği belirtilerek kampanyaya belirtilen kısa mesaj bankamızın sistemine ulaştıktan ve bankamızca size “kayıt oldunuz” bilgisi iletildikten sonra katılım sağlamış olunacağı ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM ve şubelerimiz ile Müşteri İletişim Merkezimizden kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneğini seçerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olabilir; kartınızı adresinize ulaşmadan, internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilirsiniz.

Kampanya kazanımı aynı gün içinde, aynı iş yerinden yapılacak olan ilk 1.000 TL’lik harcama için geçerlidir.

Free, ticari kartlar, ek kart, öğrenci kartları ve sanal kart başvuruları kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya bireysel bazda gerçekleştirilecektir.

Akbanklılar kampanya boyunca toplam 1.250 TL’ye varan chip-paraya ek olarak, üye iş yerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanabilir.

Kampanyadan kazandığınız chip-para, söz konusu işlemi gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak kartınıza yüklenecektir.

İptal edilen işlemlerde, chip-para kazanımlarının da iptal edileceğini bildirmek isteriz.

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

SONRAKİ HABER