Büyük promosyon ödemesi sizleri bekliyor! Tam tamına 24.300 TL için anlaşıldı

Maaş alımları için bankalar anlaşmalar sağlıyor. Bu anlaşmalar ile birlikte kampanyalar da çeşitleniyor ve pek çok banka yeni açıklamaları beraberinde getiriyor. Bankalardan son gelen haber 24.300 TL’lik promosyon anlaşması oldu. İşte detaylar…

Büyük promosyon ödemesi sizleri bekliyor! Tam tamına 24.300 TL için anlaşıldı

Promosyon ödemeleri birçok kişiyi ilgilendirdiğinden konu hakkında merak edenler de odlukça fazladır. Emekli maaşı alacak olan kişiler eğer emekli maaşlarını en az üç yıl boyunca aynı banka üzerinden almayı taahhüt ederse maaş aralığı kapsamında promosyon ödemesi yapılacak. Bu durum promosyonları çeşitlendirirken birçok kişi de ne kadar alacağını merak ediyor.

24.300 TL promosyon sunan banka

Promosyon ödemeleri genel olarak bankaların kampanyaları içerisinde yer alırken bunlara farklı kurumlar ile yapılan anlaşmalar da eklendi. Bankalar kurumların promosyon ihalelerine dahil olup en yüksek miktarları sunabiliyor. Buna Siirt Üniversitesi de dahil oldu ve yeni bir kampanya ortaya çıktı. Siirt Üniversitesi’nde yer alan kişiler için sunulan promosyon ödemesi, birçok kişinin ilgisini çekti. Açıklamada 24.300 TL’nin Türkiye İş Bankası ile anlaşılarak belirlendiği ifade edildi. Rektörlük tarafından 2023 yılının Ocak ayının 17’sinde yapılan ihale sonucunda İş Bankası ile anlaşma sağlandı. İş Bankası’nın teklifi 22.400 TL iken Siirt üniversitesi, personelinin menfaatlerini dikkate alarak revizede bulundu. Bu süreçte Ocak ayının 27’sinde 14.30’da yeniden ihale yapıldı ve bu esnada Türkiye İş Bankası 24.300 TL teklifte bulundu. Yeniden ihaleyi alarak promosyonu belirtti.

İş Bankası’ndan yeni ihale başarısı

Bankalar emekliler için gün be gün yeni promosyonlar çıkarıyor. Bu promosyonlar gerek bankaların çalıştığı firmalar gerekse direkt bireysel olarak belirlendi ve birtakım ihaleler üzerinden gerçekleşti. Buna bir örnek de Siirt Üniversitesi’nden gelirken 24.300 TL promosyon üzerinden ortak bir anlaşma sağlandı. Bu gibi açıklamalar neticesinde bankaların promosyonları daha iyi takip edilmeye başlandı. Güncel promosyonlar da takip edilirken en uygunu yakalamaya çalışan emekli adaylarının da sayısı beraberinde arttı. Yeni duyurular ve yeni ihaleler ile bankalar ve emekliler arasındaki ilişkiler gün be gün gelişecek gibi görünüyor.

SONRAKİ HABER