Bu formu doldurana Vakıflar'dan büyük destek! Yapman gereken sadece formu doldurmak!

Tek bir form doldurarak nakdi destek alabileceğinizi biliyor musunuz? Bu artık imkansız değil ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek gecikmeden geldi. Bir form doldurarak ihtiyaçlarınızı karşılamanız artık mümkün.

Bu formu doldurana Vakıflar'dan büyük destek! Yapman gereken sadece formu doldurmak!

İhtiyaç sahibi vatandaşlara yardım eli uzatıldı gerekli projeye başlandı. Proje kapsamında ihtiyaç sahiplerinden istenilen detaylar belli oldu. Tek bir form doldurarak destek almak artık mümkün. Haberimizin devamında tüm detaylarıyla sizinle...

Vakıflardan geri ödemesiz nakdi destek

İhtiyaç sahiplerine destek Gıda Vakfından geldi. İhtiyaç sahibi ailelerin evine gıda yardımı yapılacağı duyuruldu. Ailelerin gıda yardımından faydalanması için gerekli şartları taşıması gerekiyor. Bu şartları taşıyan vatandaşların form doldurması gerekmekte. İhtiyaç sahibi ailelere destek yardımı yapan kurumların yanında Vakıflar da elini taşın altına koydu. İhtiyaç sahibi ailelere destek yapılacağı haberi Vakıflar Genel Müdürlüğünden geldi. İhtiyaç sahibi olduğu tespit edilen ailelere her ay 700 TL değerinde yardım yapılacak. Bu yardımdan faydalanmak isteyen ailelerin E-devlet üzerinden başvuru yapması gerekmekte. Başvuru yaptıktan sonra şartları karşıladığı belirlenen ailelerin hesaplarına para yatırılmaya başlanacak. Yeni yıl ile birlikte hayatın daha da pahalı olmasından dolayı yardım yapmak isteyen kurumlar harekete geçti. Bu kurumlardan biri olan Vakıflar Genel Müdürlüğü de ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmaya devam ediyor.

Gıda yardımı için gereken şartlar nelerdir

Vakıflar genel müdürlüğü her yıl ihtiyaç sahibi ailelerin yanında olmak için başka projeler sunuyor. Bu projeler arasında eğitim yardımı, fatura yardımı gibi daha bir sürü yardım çeşidi bulunuyor. Ailelerin ihtiyaç sahibi olmaları durumunda bu yardımlardan faydalanabileceği söyleniyor. Bu ihtiyaç sahibi vatandaşlar Vakıfların belirlediği şartlara göre belirlenmektedir. Bu şartlar ihtiyaç sahibi düşük gelirli vatandaş olmak, 65 yaş üstü kimsesiz vatandaşlar. 65 yaş üstü vatandaşlar maaş alsa dahi şartları karşılaması durumunda destek alabilir. Bu öncelikte olsa da başvuru yapan ve ihtiyaç sahibi olduğunu belli eden vatandaşlar da bu destekten faydalanabilmektedir. Siz de bu destekten faydalanmak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Destek almaya hak kazandığınız zaman ücretler hesaplarınıza her ay düzenli yatmaktadır.

SONRAKİ HABER