Bu bankayla görüntülü konuşana 600 TL ödeme var! İşte detaylar ve yapmanız gerekenler!

Sadece bir banka ile görüntülü konuşarak bile para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? İşte bu konuda açıklama geldi o banka ile görüntülü konuşursanız tam 600 TL kazanma imkanından faydalanabilirsiniz. Peki bu nasıl mümkün olacak?

Bu bankayla görüntülü konuşana 600 TL ödeme var! İşte detaylar ve yapmanız gerekenler!

Kuveyt Türk birçok alanda sunmuş olduğu imkanlarla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Bu memnuniyeti sunmaya devam eden banka ile sadece görüntülü konuşarak 600 TL’nin de sahibi olmak istemez misiniz? İşte haberimizin devamında tüm detaylar sizlerle olacak…

Görüntülü görüşme yaparak 600 lira kazanın!

Katılım bankacılığı alanında en çok tercih edilen bankalardan bir olan Kuveyt Türk Bankası 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak 200 TL ve üzeri ilk nakit kart harcaması yapan müşterilerine 200 TL ödeme yapacağını duyurdu. Bunun ardından ise ayrıca Kuveyt Türk müşterileri verecekleri her otomatik fatura talimatına 50 TL, toplamda 200 TL ek ödül daha kazanması mümkün olacak. Bunun dışında 200 TL ve üzeri ilk kart harcamasıyla birlikte 200 TL daha ödül alan müşteriler toplamda 600 TL kazanma imkanı elde edecek. Bu paradan faydalanmak işte bu kadar kolay olacak. Siz de bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız eğer adımları sırası ile gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Sırayla gerçekleşen işlemler sizi parayla buluşturacaktır.

Kuveyt Türk kampanya koşulları

Kuveyt Türk tarafından açıklanan kampanyanın ana detayları da belli oldu. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin detaylara da önem vermesi gerekiyor. Buna göre Kuveyt Türk kampanyası, Kuveyt Türk Mobil uygulamasını indirip müşteri olanlar gerekli şartları karşıladığında ödeme almasına yönelik olarak konumlandırıldı. Kuveyt Türk’ten görüntülü görüşmeyle 600 TL kazanma kampanyası 30 bin kişinin faydalanabileceği şekilde işleme alındı.

Belirlenen kampanya koşullarına göre, kazanılan ödüller kampanyalı müşterinin aktif olarak kullandığı nakit kart veya kredi kartına yüklenmesi sağlanacak. Kampanyadan görüntülü görüşme ile Kuveyt Türklü olan bireysel müşteriler de faydalanabileceği için yeni müşterilerden biri olup kampanyadan faydalanabilirsiniz. Bankanın önceden haber vermeden kampanya koşullarında değişiklik yapıp sonlandırma hakkı da bulunmaktadır.

SONRAKİ HABER