Bu banka 45 yaş altındakilere kredi veriyor! 250 bin TL'lik kredi 12 ay geri ödemesiz!

45 yaş altındaysanız bu bankanın kredi imkanlarından faydalanmanız oldukça kolay olacak. Hem de bu kredi imkanını 12 ay geri ödemesiz olarak almanız mümkün olacak. Siz de bu kredi imkanından faydalanmak istemez miydiniz?

Bu banka 45 yaş altındakilere kredi veriyor! 250 bin TL'lik kredi 12 ay geri ödemesiz!

Girişimcilerin önlerinde en zorlandıkları şey genellikle nakit problemi oluyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen Halkbank 45 yaş altı girişimciler için 250 bin TL’ye varan kredi imkanı sunuyor. Siz de bu krediden faydalanmak istiyorsanız haberimizin devamındaki detaylara bakabilirsiniz.

Halkbank girişimciler için kredi veriyor!

Çevrenizde sıklıkla aklındaki projelerden bahseden fakat bunun için nakit sıkıntısı çeken insanlardan vardır. Bu kişilerin girişimcilik fikirleri güzel olsa bile nakit olmadığı için sadece bir hayal olarak kalır. Halkbank kimsenin hayali yarıda kalmasın diye girişimciler için oldukça güzel bir kredi imkanı başlattı. Bu konuda açıklama yapan Halkbank girişimci kredisinin limitini de açıkladı. Bu anlamda belirlenen limit tam 250 bin TL oldu. Bu çekilen kredinin 12 ay ödemesiz olduğu da duyuruldu.

Daha sonra 12 ay ödemesiz olan dönem de içine katılarak hesaplandığında 60 ay vadeli kredi çekmiş olacaksınız. Halkbank’ın girişimcinin yanında olan bu kampanyasına Halkbank resmi internet sitelerinden de ulaşabilirsiniz. Sizin de eğer girişimci olmak için parlak bir fikriniz var ve paranız yoksa Halkbank sizin de yanınızda olacaktır.

Girişimci kredisi için istenilen şartlar da belli oldu!

Halkbank her zaman girişimcinin yanında olan tavrı ile bilinirken bu anlamda yeni bir kampanya daha başlattı. 12 ay geri ödemesiz olarak faydalanılacak olan bu kredi için istenilen bazı önemli şartlar da elbette bulunuyor. İşte Halkbank girişimci kredisi için istenilen şartlar;

  • Öğrenim durumu en az ilkokul olması gerekmektedir.
  • 45 yaş ve altı girişimciler faydalanabilir.
  • Girişimcinin gazi, şehit ya da gazi yakını ya da engelli olması durumunda yaş şartı 55 olarak uygulanacaktır. (45 yaşını aşmış olan girişimcilerin başvuruları yalnızca standart başvuru süreci yani şube kanalı ile alınabilecektir.)
SONRAKİ HABER