Borcu olan herkes bu 2 bankaya koşuyor: Bütün borçlar kapanacak! Borç kapatma kredisi müjdesi

Artış gösteren enflasyon karşısında vatandaşların maaşlarının erimiş olması ne yazık ki pek çok kişiyi kredi çekmeye götürüyor. Farklı bankalardan farklı oranlarda çekilen krediler ne yazık ki ödeme güçlüğü yaratabiliyor. Bu kapsamda gelen son habere göre borcu olan herkese güzel haber verildi!

Borcu olan herkes bu 2 bankaya koşuyor: Bütün borçlar kapanacak! Borç kapatma kredisi müjdesi

Borcu olan herkese güzel haber verildi. Çünkü borçluların büyük bir kısmı bu 2 bankaya koşuyor. bütün borçlarınızı kapatmanızı kolaylaştıracak ve tek bir yere ödeme yapmanıza yardımcı olacak borç kapatma kredisi veriliyor. Konuya ilişkin detaylar haberimizde

2 BANKADAN AÇIKLAMA GELDİ

Borç kapatma kredisi için 2 bankadan önemli açıklamalar geldi. Akbank ve Denizbank yaptığı açıklamasında özel olarak borç kapatma kredisi verileceği belirtildi. Ortalama 65 bin TL’ye kadar olan borçların tek bir çatı altında toplanması sağlanacak. Bu şekilde vatandaşlar ödeme güçlüğü çekmeyecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Bankalara borçları olanlar başvuruların nasıl yapılacağını merak ediyor. Denizbank ve Akbank’ın başlatmış olduğu borç kapatma kredisi için öncelikle başvuru yapılması gerekiyor. Başvuruları bankaların resmi web adresi üzerinden yapabileceğiniz gibi en yakın şubeye giderek de gerçekleştirebilirsiniz.

BORÇLAR TEK ÇATI ALTINDA OLACAK

Başvuru yapan vatandaşların durumları bankalar tarafından incelenecek. Başvuru sürecinin onaylanmasından sonra ilgili miktar kişilerin hesaplarına yatırılacak. Bu şekilde bütün borçlar tek bir çatı altında toplanacak ve ödemeler taksitli bir şekilde tek bir yere yapılacak. Bu şekilde borç kapatma kredisi finansal planlamanın daha kolay olacağı belirtiliyor.

 

SONRAKİ HABER