Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim yapıldı! Yakıt alımında 110 TL kar olacak: Arabası olanlara büyük müjde

Arabası olanlar için çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya ise Shell tarafından duyuruldu ve katılarnlara 110 TL puan verilecek. Buna göre bir sonraki yakıt alımında kazanılan 110 TL ise kullanılacak ve toplam tutardan 110 TL indirim yaptırılacak.

Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim yapıldı! Yakıt alımında 110 TL kar olacak

Yakıt puan hediye edilecek. Hediye edilen yakıt puanlarla beraber benzin motorin ve LPG'ye indirim yaptırılacak. Bu noktada başlatılan kampanyaya katılanlara 110 TL puan hediye edilecek ve kazanılan puanlar bir sonraki yakıt alımında kullanılacak. 16 Ağustos – 30 Eylül tarihleri arasında Yapı Kredi World ile Shell’den yapacağınız tek seferde ve farklı günlerde 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişlerinize, 110 TL'ye varan Shell Puan hediye edileceği bildirilerek bir sonraki yakıt alımında toplam tutardan 110 TL indirim yapılacak.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Bu, yakıt harcamalarınızı azaltmak için kaçırmamanız gereken bir fırsat olduğu belirtilerek yakıt puan hediye eden kampanya, sadece belirli bir süre için geçerli olacağı ifade edildi. Kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey, yakıt puan hediye eden istasyonlardan alışveriş yapmak olduğu  belirtilerek alışveriş yaptıkça, yakıt puanlarınız birikir ve bir sonraki alışverişinizde kullanabileceğiniz ifade edildi. Yakıt puanlarınızla, benzin, motorin veya LPG alırken indirim kazanabileceğiniz ve bu sayede, cebinizi korumuş olacağınız ifade edildi. 

Yakıt puan hediye eden kampanya, sadece belirli markaların istasyonlarında geçerli olduğu belirtilerek kampanyaya katılmak için, gerekli şartların sağlanması gerektiği ifade edildi. Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için, web sitenin ziyaret edebileceği ifade edildi. 

KAMPANYA AYRINTILARI

Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim yapıldı! Yakıt alımında 110 TL kar olacak: Arabası olanlara büyük müjde

SONRAKİ HABER