Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim! Arabası olanlara dün gece büyük müjde verildi: İstasyonlarda kuyruk olacak

Akaryakıt ve otogaz için çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara sevindiren bir haber verildi ve akaryakıt ve otogaza puanlarla indirim yapılacağı aktarıldı.

Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim! Arabası olanlara dün gece büyük müjde verildi

TEB, kredi kartı kullanıcılarına BP istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde büyük bir indirim fırsatı sunuyor. TEB Bireysel Kredi Kartlarınızla 16 Ağustos-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; SMS ile kampanyaya katılarak 130 TL indirim, CEPTETEB uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 140 TL indirim kazanın.

TEB, Türkiye Ekonomi Bankası’nın kısaltmasıdır. TEB, Türkiye’nin önde gelen bankalarından biridir. TEB, müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerle finansal ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. TEB, teknolojiyi yakından takip ederek, müşterilerine kolay ve hızlı bankacılık deneyimi sunar.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM 

TEB, Eylül ayında kredi kartı kullanıcılarına özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında, TEB Bireysel Kredi Kartlarınızla 16 Ağustos-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi BP istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapanlar, SMS ile kampanyaya katılarak 130 TL indirim, CEPTETEB uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 140 TL indirim kazanma imkanı elde ediyorlar.

Kazanılan bu puanlar bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 140 TL indirim yaptırılacak. 

BP, British Petroleum’un kısaltmasıdır. BP, dünyanın en büyük petrol ve doğalgaz şirketlerinden biridir. BP, Türkiye’de de faaliyet göstermektedir. BP, Türkiye’de akaryakıt ve otogaz satışının yanı sıra madeni yağ ve doğalgaz üretimi de yapmaktadır.

CEPTETEB ise TEB’in sunduğu bir mobil bankacılık uygulamasıdır. CEPTETEB ile banka işlemlerinizi akıllı telefonunuzdan yapabilirsiniz. CEPTETEB ile para transferi, fatura ödeme, kredi başvurusu gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

GEREKLİ ŞARTLAR 

TEB’in kampanyasından yararlanmak için şu şartları sağlamak gerekiyor:

Kampanyadan 16 Ağustos-30 Eylül 2023 tarihleri arasında TEB Bireysel Kredi Kartlarınızla Bonus üyesi BP istasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapan TEB’li müşteriler faydalanabilir.

Kampanyaya katılım için SMS ile “BP” yazarak 4616’ya gönderilmesi veya CEPTETEB uygulamasından “Kampanyalar” bölümünden “Katıl” butonuna basılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamındaki katılımcıların, SMS’te belirtilen tarihe kadar yapacakları 5. harcamaya indirim kazanacak ve bu indirim kartlarına 11 Kasım 2023 tarihinde yansıtılacaktır.

Kampanyadan SMS ile katılım sağlayanlara 130 TL, CEPTETEB uygulamasından katılım sağlayanlara 140 TL indirim verilecektir.

Kampanya kapsamında verilecek indirim tutarı, kart başına 140 TL ile sınırlıdır.

TEB’in kampanyası ile TEB’li müşteriler, hem akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde hem de kredi kartı kullanımlarında büyük bir avantaj elde ediyorlar. Eğer siz de bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, hemen TEB Bireysel Kredi Kartınızla BP istasyonlarında alışveriş yapın ve SMS veya CEPTETEB uygulaması ile kampanyaya katılın.

KAMPANYANIN AÇIKLAMASI 

Benzin motorin ve LPG'ye okkalı indirim! Arabası olanlara dün gece büyük müjde verildi: İstasyonlarda kuyruk olacak

SONRAKİ HABER