Benzin motorin ve LPG için müjdeli haber geldi! Akaryakıt ve otogaza okkalı indirim sürprizi: Arabası olanlar dikkat

Akaryakıt ve otogaz için çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda akaryakıt ve otogaza puanlarla indirim yapıldığı ifade edildi.

Benzin motorin ve LPG için müjdeli haber geldi! Okkalı indirim sürprizi duyuruldu

TEB Bireysel Kredi Kartları, hem alışverişlerinizde hem de akaryakıt harcamalarınızda size avantaj sağlayan bir karttır. TEB Bireysel Kredi Kartları ile Bonus üyesi işyerlerinde yaptığınız harcamalarda bonus kazanabilir, bonuslarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca, TEB Bireysel Kredi Kartları ile katıldığınız kampanyalar sayesinde indirim ve taksit fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

TEB Bireysel Kredi Kartları ile şimdi de BP İstasyonlarında indirim fırsatı sizi bekliyor. 16 Ağustos-30 Eylül 2023 tarihleri arasında Bonus üyesi BP İstasyonlarında TEB Bireysel Kredi Kartlarınızla ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; SMS ile kampanyaya katılarak 130 TL indirim, CEPTETEB uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 140 TL indirim kazanın. Kazanılan puanlarla bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 140 TL indirim yaptırılacak. 

Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gereken tek şey, harcama yapmadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden veya BP yazıp 4616’ya SMS göndererek kampanyaya katılmaktır. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve her müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya dahilinde kazanılan indirimler, alışverişin yapıldığı ayın son gününe kadar Bankkart Kumbara’ya aktarılacaktır.

Kampanya kapsamında 4 defa 500 TL ve üzeri harcama yaptıktan sonra; 5 Ekim-5 Kasım tarihleri arasında yapacağınız Harcamanıza indirim kazanacaksınız ve bu indirim kartınıza 11 Kasım 2023 tarihinde yansıtılacaktır. Bu sayede, akaryakıt ya da otogaz harcamalarınızda ciddi bir tasarruf sağlayacaksınız.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Benzin motorin ve LPG için müjdeli haber geldi! Akaryakıt ve otogaza okkalı indirim sürprizi: Arabası olanlar dikkat

SONRAKİ HABER