Benzin motorin ve LPG bir anda tam tamına 110 TL düşecek! Akaryakıt ve otogaza rekor indirim: Resmen bayram edecekler

Akaryakıt ve otogaz için çok önemli bir kampanya başlatıldı. Bu kampanya kapsamında katılanlara hediye puan verilecek ve bu puanlarla beraber benzin motorin ve LPG'ye indirim yaptırılacak.

Benzin motorin ve LPG bir anda tam tamına 110 TL düşecek! Akaryakıt ve otogaza rekor indirim

Maximum Kart, müşterilerine Opet  istasyonlarında avantajlı bir yakıt kampanyası sunuyor. 16 Ağustos – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında, Maximum anlaşmalı Opet istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, 90 TL MaxiPuan hediye ediyor. Üstelik, alışverişlerden en az birini Maximum Mobil’deki Pazarama’da bulunan Opet Araçta Ödeme ile yapanlar, toplam 110 TL MaxiPuan kazanma şansı yakalıyor. Kazanılan puanlar ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutardan 110 TL indirim yaptırılacak. 

Kampanyadan yararlanmak için Maximum Kart sahibi olmak ve kampanyaya katılmak gerekiyor. Kampanyaya katılım için Maximum Mobil uygulamasını indirmek veya Maximum İnternet sitesinden kayıt olmak yeterli.

AKARYAKIT VE OTOGAZA PUANLARLA İNDİRİM

Kampanya kapsamında, Maximum anlaşmalı Opet  istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine, Maximum anlaşmalı Opet  istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 90 TL MaxiPuan verilecek.

Alışverişlerden en az birini Maximum Mobil’deki Pazarama’da bulunan Opet Araçta Ödeme ile yapanlara ise toplam 110 TL MaxiPuan verilecek. 110 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının en az birinin Maximum Mobil’deki Pazarama’dan Opet Araçta Ödeme ile yapılması durumunda kazanılabilecektir.

Maximum Mobil’deki Pazarama’da bulunan Opet Araçta Ödeme yalnızca Maximum Mobil’deki Pazarama’nın Opet Araçta Ödeme uygulamasına dahil olan Opet istasyonlarından yapılabilmektedir. 

Kampanyadan kazanılan MaxiPuanlar, 30 Kasım 2023 tarihine kadar geçerli olacak ve sadece yakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Kampanya dahilinde verilen MaxiPuanlar, kampanya bitiminden sonra iade edilen alışverişler nedeniyle iptal edilebilir.

Maximum Kart, müşterilerine hem kolay hem de avantajlı bir yakıt deneyimi sunuyor. Maximum Kart sahipleri, bu kampanya ile hem tasarruf ediyor hem de araçlarını rahatça doldurabiliyorlar. Kampanya hakkında daha fazla bilgi için Maximum’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KAMPANYA AYRINTILARI

Benzin motorin ve LPG bir anda tam tamına 110 TL düşecek! Akaryakıt ve otogaza rekor indirim: Resmen bayram edecekler

SONRAKİ HABER