Benzin motorin ve LGP'ye indirim! Arabası olanlara sevindiren haber: Bir depo yakıt alımında 100 TL indirim olacak

Arabası olanlar için çok önemli bir duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda puanlarla beraber akaryakıt ve otogaza indirim yapılacağı ifade edildi.

Benzin motorin ve LGP'ye indirim! Arabası olanlara sevindiren haber

Halkbank tarafından yapılan duyuruda 1 -30 Eylül 2023 tarihleri arasında akaryakıt sektöründe Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından peşin olarak yapılacak 750 TL ve üzeri dördüncü harcamaya 100 TL ParafPara verileceği belirtildi. Bu noktada kazanılan 100 TL puan ise bir sonraki yakıt alımında kullanılacak ve toplam tutar üzerinden 100 TL indirim yapılacak.

AKARYAKIT VE OTOGAZA İNDİRİM

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması ya da yurt içinden YAKIT yazıp 3404’e (KKTC için 3444’e) SMS gönderilmesi gerektiği belirtilen kampanya duyurusunda kampanyanın müşteri bazlı olduğu ve bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 100 TL ParafPara kazanabileceği ifade edildi.

Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmesi gerektiği, kampanya katılımının belirtilen kısa mesajın Halkbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Halkbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanacağı ifade edilen Halkbank duyurusunda katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom operatörleri üzerinden ve yurt içinden gönderilmesi gerektiği vurgulandı.

Halkbank tarafından yapılan duyuruda aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki kampanyaya dahil olduğu belirtilerek bir art ile kampanyaya katılım yapıldığında müşterinin tüm kartları kampanyaya dahil olduğu ve hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılacağı aktarıldı.

KAMPANYA AYRINTILARI

Benzin motorin ve LGP'ye indirim! Arabası olanlara sevindiren haber: Bir depo yakıt alımında 100 TL indirim olacak

SONRAKİ HABER