Bankanın mobil uygulamasından başvuran alacak! 31 Mayıs'a kadar süresi var: Başvurana hediye edilecek

Banka tarafından 31 Mayıs son tarihli bir kampanya başaltıldı ve mobilden başvuru yapanlara hediye edileceği bildirildi.

Bankanın mobil uygulamasından başvuran alacak! 31 Mayıs'a kadar süresi var

VakıfBank Worldcard ile 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında Koçtaş mağazalarından, koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 750 TL ve üzeri alışverişe 100 TL, toplam 200 TL Worldpuan hediye edileceği bildirildi. Söz konusu kampanya Vakıfbank tarafından paylaşıldı ve kampanyanın ayrıntıları aktarıldı. Yapılan duyuruda aynı gün tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacağı ifade edildi.

KATILIM NASIL OLACAK?

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda "Kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ve sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilir." denidli ve Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil'de yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ''Hemen Katıl'' tuşunu tıklayarak katılım sağlanabileceği ifade edildi.

Vakıfbank tarafından yapılan duyuruda Kampanya katılımınızı 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında, alışverişinizden önce veya sonra gerçekleştirebileceğiniz belirtilerek kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, mail order ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil olmadığı ifade edildi.

KAMPANYANIN AYRINTILARI

İşlem iptal/iade durumunda yüklenen puanlar geri alınacak olup, avans puan kullanımı kaynaklı geri alım yapılamadığı durumda ilgili tutar kadar kartınıza borç yansıtılacaktır.

Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 7 Haziran 2023 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 6 Temmuz 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan’lar 7 Temmuz 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Alışverişlerin World POS’larından yapılması gerekmektedir.

Bu kampanya için Cepte Kazan-Durumunu Kontrol Et ekranında geçerli işlem ve kazanılan Worldpuan gösterimi yapılmayacaktır.

Express Card sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL'dir.

VakıfBank ve Koçtaş kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.       

SONRAKİ HABER