Banka kartlarınıza 1.000 TL hediye yatırılacak! Ay sonuna kadar mutlaka yapın: Az önce duyuruldu

Banka kartı olanlara duyuru yapıldı. Bu duyuruda kampanyaya katılanlara 1.000 TL hediye edileceği ifade edildi.

Cüzdanında kartı olanlara duyuru yapıldı: 1.000 TL hediye edilecek

Kampanyalarıyla bilinen Garanti BBVA’dan müşterilerine önemli bir duyuru yapıldı ve kart sahiplerine 1.000 TL hediye edileceği bildirildi. Başlatılan kampanyanın detayları tek tek açıklanırken katılanların 1.000 TL alacağı ifade edildi. Söz konusu kampanyanın ise ay sonuna kadar devam edeceği bildirildi.

1.000 TL HEDİYE EDİLECEK 

Garanti Bankası’ndan kampanya açıklaması yapıldığı belirtilerek açıklamada yakınlarını Mobil’den müşteri olması için davet edene 1.000 TL’ye varan bonus verileceği 31 Mart'a kadar devam edeceği aktarıldı.

Davet eden müşterilerimizin Bonus kredi kartı veya Paracard’ından herhangi biri yoksa, kampanya tarihleri içerisinde Paracard edinir veya Bonus karta başvurup onay alırsa kampanyaya belirtilen süreçler dahilinde katılabileceği belirtilen duyurunun devamında yakınını davet eden müşteriler için davet adedi sınırsızdır. Ancak davet edilen ve mobilden müşterimiz olup davet kodunu giren 4 yeni Garanti BBVA’lı yakını üzerinden ödül kazanabileceği vurgulandı. Ayrıca birden fazla giriş yapan yakınları üzerinden herhangi bir ödül kazanımı olmayacağı bildirildi.

DAVET EDEN KATILIM SAĞLAR

Banka tarafından yapılan duyuruda "Kazanılabilecek toplam ödül tutarı davet eden müşterimiz için 1.000 TL bonustur" denilerek davet edilen müşterilerimiz de kampanya koşullarını sağladıkları durumda yakınlarını davet ederek kampanyaya “davet eden” olarak katılım sağlayabileceği ifade edildi.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Kampanyanın ayrıntılarına ilişkin yapılan duyurunun devamında şu ifadelere yer verildi:

Kampanya, Garanti BBVA ve iştirak çalışanları için geçerli değildir.

Kampanya diğer promosyon kodu içeren kampanyalarla birleştirilemez.

Herhangi bir sebepten dolayı uzaktan müşteri olma sürecinin Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlanamaması ve sürecin şubede devam etmesi durumunda davet eden kişi ödüle hak kazanamaz.

1 Mart – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Davet koduyla Garanti BBVA Mobil’den müşteri olma sürecini başlatıp 31 Mart 2023 tarihinden sonra kurye süreciyle müşteri olma sürecini tamamlayan müşterilerin, davet kodunu paylaşan tanıdığına kazandırdıkları bonuslar, Mayıs ayı içerisinde hak kazanan müşterilerin kartlarına yüklenecektir.

SONRAKİ HABER