Banka kartı sahiplerine yeni duyuru! Alışverişinizde 1.500 TL indirim yapılacak: Sadece 24 Nisan'a kadar başvuran alır

Banka kartı sahiplerine çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda kart sahiplerine alışverillerine 1.500 TL indirim yapılacağı aktarıldı.

Banka kartı sahiplerine yeni duyuru! Alışverişinizde 1.500 TL indirim yapılacak

Ziraat Bankası tarafından bu konu hakkında yapılan duyuruda Kampanya 23 Mart - 24 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerli olduğu belirtilerek Bankkart ile troyestore.com ve Troy mağazalarından yapacağınız 10.000 TL ve üzeri Mac ve iPad alışverişinize 1.500 TL indirim uygulanacağı fiade edildi.

KATILIM DETAYLARI

Ayrıca yapılan duyuruda Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr'den ve SMS ile katılım sağlanabildiği belirtilerek SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin TROY yazıp 4757'ye Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerektiği vurgulandı.

SMS GÖNDERİLECEK 

Kampanya hakkında yapılan duyuruda bir müşteri toplamda en fazla bir adet indirim kodu kazanabileceği ifade edilerek indirim kodu, 4757'ye SMS gönderimi sonrası müşterinin Banka'da kayıtlı cep telefonuna SMS olarak gönderileceği vurgulandı.

KAMPANYA AYRINTILARI 

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda Kampanya troyestore.com ve Troy mağazalarında geçerli olduğu belirtilerek şöyle devam edildi:

"Alınan kodlar Troy mağazalarında ve troyestore.com sitesinde ödeme esnasında kullanılacaktır.

Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.

Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere sepette 1.500 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir."

SONRAKİ HABER